🇱🇻 Łotwa – Norwegia 🇳🇴 Typy, kursy (4.09.2021)

Erling Haaland and Norway squad told to quarantine for ten days

W piątej kolejce eliminacji do mistrzostw świata Łotwa podejmie na własnym stadionie Norwegię. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, którzy w przypadku straty punktów mocno skomplikują sobie drogę na mundial. 

Łotwa – Norwegia zapowiedź (sobota, 18:00)

Dla Łotyszy czwartkowe spotkanie zapowiada się jako niezwykle wymagające. Do tej pory reprezentacja Łotwy zdołała zgromadzić cztery punkty, z których trzy zostały wywalczone z Gibraltarem, a jeden z Turcją. Póki co Łotwa w grupie G eliminacji do mistrzostw świata wstydu sobie nie przyniosła. W wyjazdowym spotkaniu ulegli Holendrom jedynie 0:2, zdołali również podjąć walkę z Czarnogórą. Mimo że Norwedzy posiadają zdecydowanie więcej atutów od swoich rywali, to przed sobotnim meczem nie mogą na pewno dopisywać do swojego konta trzech punktów.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Dla Norwegii mecz z reprezentacją Łotwy jest jednym z tych, które po prostu trzeba wygrać. W przypadku jakiejkolwiek straty punktów, wywalczenie chociażby baraży w tak trudnej grupie może okazać się niewykonalne. Do tej pory Norwegowie przegrali w grupie tylko raz – z Turcją. Zdołali za to ograć Czarnogórę, a 1 września zremisowali 1:1 z Holandią. Zapowiada się, że walka o awans w grupie G będzie wyjątkowo zacięta.

Łotwa – Norwegia kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania jest Norwegia, Kurs na zwycięstwo Norwegów to 1.3. W przypadku remisu LV BET przewidział kurs 5.3, natomiast jeśli ktoś chciałby postawić na wygraną Łotyszy, to kurs na to zdarzenie wynosi 9.75.

Łotwa – Norwegia fakty meczowe

  • Norwegia przegrała tylko dwa z dziesięciu ostatnich wyjazdowych stpotkań
  • W siedmiu ostatnich spotkaniach Łotwa nie straciła na swoim stadionie więcej niż dwie bramki
  • Łotwa i Norwegia mierzyły się ze sobą dwukrotnie, raz triumfowali Norwegowie, a raz Łotysze

Łotwa – Norwegia nasze typy

Łotwa – Norwegia | Typ: Norwegia i poniżej 2.5 gola 3.2 @ LV BET

Łotwa – Norwegia | Typ: Erling Haaland strzeli gola 1.52 @ LV BET

 

Komentarze

komentarzy