Luis Suarez ponownie w akcji. Już wiadomo, dlaczego Rudiger był wściekły na Urugwajczyka! [WIDEO]

Wyjątkowo słaby mecz rozegrali przeciwko Chelsea piłkarze Atletico Madryt. Podopieczni Diego Simeone ograniczyli się tylko na przeszkadzaniu rywalowi, kończąc rywalizację porażką 0:1. Niewiele mogli zdziałać Joao Felix oraz Luis Suarez. Postawa Urugwajczyka rzuciła się w oczy przede wszystkim ze względu na kilka spornych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce pod polem karnym Chelsea z udziałem Antonio Rudigera.

Przez całą wtorkową rywalizację „The Blues” dłużej utrzymywali się przy piłce, próbując pokonać Jana Oblaka. Ta sztuka udała się piłkarzom Thomasa Tuchela w 68. minucie rywalizacji, gdy do siatki po pięknym uderzeniu z przewrotki trafił Olivier Giroud. Ostatecznie ze skromnego, ale bardzo cennego zwycięstwa cieszyła się Chelsea, która jest w lepszej sytuacji przed rewanżem.

Suarez uszczypnął Rudigera?

W związku z przebiegiem spotkania, sfrustrowany mógł być Luis Suarez, który nie otrzymywał piłek od swoich kolegów z drużyny. Urugwajczyk stoczył kilka starć z rywalami. Jedno z nich miało miejsce w drugiej części rywalizacji, a udział w tej sytuacji wziął także Antonio Rudiger. Niemiec był mocno poirytowany postawą Suareza. Powtórki udowadniają, dlaczego defensor „The Blues” miał pretensje.

Jak się okazuje, Luis Suarez najprawdopodobniej uszczypnął rywala w sposób, który nie mogli zobaczyć sędziowie.