Specjalne bonusy za gole Lukaku i Benzemy. Wyjątkowa oferta bukmachera

Pierwszy półfinał Ligi Narodów zakończył się bądź co bądź niespodzianką. Czy w dzisiejszej potyczce Francuzów z Belgami będzie podobnie? Liczymy na wielkie emocje i przy okazji bramki Romelu Lukaku oraz Karima Benzemy. Powodem jest specjalna promocja jednego z bukmacherów. 

Romelu Lukaku być może nie jest w najlepszej formie jeśli chodzi o klub, ale w reprezentacji rosły napastnik w 25 ostatnich spotkaniach reprezentacji zdobył 26 bramek. Z kolei Karim Benzema po powrocie do „Trójkolorowych” miał udane EURO, ale nic poza tym. Zaś w klubie 33-latek prezentuje wybitną dyspozycję. W obecnym sezonie ma na koncie już 10 goli. Czy reprezentantowi Francji uda się to przełożyć na kadrę? Mamy taką nadzieje. Superbet z okazji tego spotkania przygotował specjalną promocję, w której do zgarnięcia jest 50 zł za każdego gola Lukaku i Benzemy. Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Warunki oferty:

  • Należy zarejestrować się z tego LINKA
  • Dokonać wpłaty 50 zł
  • Obstawić pojedynczy zakład (SOLO) na mecz Belgia – Francja ze standardowej oferty bukmachera, z minimalnym kursem 1.60.
  • Niezależnie czy kupon wejdzie, to gracz otrzyma 50 zł za każdego gola Romelu Lukaku oraz Karima Benzemy. Jeśli przykładowo będzie wynik 2:2, a wspomniani piłkarze zdobędą cztery bramki, to gracz otrzyma 200 zł bonusu.

Pozostałe informacje o TEJ promocji.

Komentarze

komentarzy