Łukasz Piszczek przedłuży kontrakt po powrocie Bundesligi?

Łukasz Piszczek

Umowa Łukasza Piszczka z Borussią Dortmund wygasa z końcem sezonu. Możliwe, że reprezentant Polski pozostanie w klubie na przyszły sezon.

Łukasz Piszczek występuje w Borussii Dortmund od 2010 roku. Z zespołem z Zagłębia Ruhry zdobył dwa mistrzostwa Niemiec, dwa puchary i trzy superpuchary. Mimo że w czerwcu były reprezentant Polski skończy 35. lat, wciąż jest ważną postacią w drużynie z Signal Iduna Park.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W obecnym sezonie Łukasz Piszczek wystąpił w 29 meczach w barwach BVB. 34-latek zdobył jedną bramkę i zaliczył cztery asysty. Kilkakrotnie wychodził na plac gry z opaską kapitana.

Obecna umowa Łukasza Piszczka z Borussią wygasa z końcem sezonu. Choć do Dortmundu latem trafi Thomas Meunier, bardzo możliwe, że Polak zostanie w zespole.

W rozmowie z “Bildem” Michael Zorc wyznał, że klub planuje negocjacje z byłym piłkarzem Herthy Berlin. Kierownik sportowy BVB zdradził, że z obecnie pandemii przerwano rozmowy z Łukaszem Piszczkiem. Gdy jednak rozgrywki wrócą, obie strony wrócą do tematu.