🇱🇺 Luksemburg – Serbia 🇷🇸 Typy, kursy (9.10.2021)

Mecz Luksemburg – Serbia zapowiada się na o wiele ciekawsze spotkanie niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Gospodarze nie stracili jeszcze szans na udział w barażach do mundialu, więc z pewnością zrobią wszystko, by sprawić niespodziankę w starciu z faworyzowanym rywalem.

Luksemburg – Serbia zapowiedź (sobota, 20:45)

Sytuacja w grupie A eliminacji do mistrzostw świata w Katarze wygląda aktualnie w ten sposób, że stawce z 13 punktami przewodzi Portugalia, za którą z 11 punktami znajduje się Serbia, a dalej z 6 punktami właśnie Luksemburg. Ewentualna wygrana gospodarzy sprawiłaby więc, że w przypadku sprzyjających rezultatów kolejnych spotkań, mogliby oni jeszcze powalczyć o udział w barażach do katarskiego mundialu.

Zarejestruj się w Noblebet

Zadanie to będzie należało jednak do wyjątkowo trudnych. Serbia to zespół przynajmniej o klasę lepszy niż Luksemburg, co potwierdziła poprzednia konfrontacja obu drużyn, w której drużyna z Bałkanów wygrała 4:1. Na korzyść Serbów przemawia ponadto ich dyspozycja w ostatnich spotkaniach.

Luksemburg – Serbia kursy bukmacherów

Faworytami meczu na Stade de Luxembourg są goście. Wygraną Serbii Noblebet wystawił z kursem 1.50. Zwycięstwo Luksemburga znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 8.25, a remis z kursem 4.95.

Luksemburg – Serbia fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Luksemburga: 1 wygrana, 1 remis, 3 porażki, bilans bramkowy: 3-9
  • 5 ostatnich spotkań Serbii: 2 wygrane, 2 remisy, 1 porażka, bilans bramkowy: 10-4

Luksemburg – Serbia nasze typy

Mecz Luksemburg – Serbia powinien przebiegać pod dyktando gości. Należy przypuszczać, że to Serbowie wykreują w nim więcej groźnych sytuacji, które powinny przełożyć się na gole drużyny z Bałkanów.

Luksemburg – Serbia | Typ: powyżej 2.5 goli @1.77 Noblebet

Luksemburg – Serbia | Typ: Serbia powyżej 1.5 goli @1.52 Noblebet

Komentarze

komentarzy