Luton – Rotherham. Typy, kursy (04.05.2021)

Trwa walka o utrzymanie na zapleczu angielskiej ekstraklasy. W ramach 26. kolejki Championship, gracze Luton zmierzą się na własnym obiekcie z Rotherham. Determinacji nie powinno zabraknąć w szeregach gości, którzy zajmują obecnie 22. miejsce w tabeli.

Luton – Rotherham zapowiedź (wtorek, 20:15)

Na sympatyków Luton nie czekają już specjalne emocje. Zespół zajmuje aktualnie 12. miejsce w tabeli i nie ma już szans na walkę w barażach oraz posiada bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. W ostatnim czasie piłkarze Luton notowali bardzo przyzwoite wyniki. Wystarczy powiedzieć, że drużyna wygrała 3 z 5 meczów, zaliczając jeszcze dwa remisy.

Każdy punkt jest na wagę złota dla graczy Rotherham, którzy walczą obecnie o utrzymanie. Ekipa z Aesseal New York Stadium zajmuje aktualnie 22. miejsce w tabeli i traci trzy punkty do bezpiecznej lokaty, na której plasują się gracze Derby. Warto zaznaczyć, iż zawodnicy Rotherham rozegrali o jeden mecz mniej niż „The Rams”.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

W pięciu ostatnich spotkaniach Rotherham zdobył zaledwie jeden punkt, remisując na własnym obiekcie z Blackburn. Pozostałe mecze to porażki z Birmingham, Middlesbrough, Barnsley oraz Brentford.

Luton – Rotherham kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Rotherham. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.55. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 2.65.

Luton – Rotherham fakty meczowe

  • Piłkarze Luton przegrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań u siebie
  • Zawodnicy Rotherham zdobyli 4 punkty w pięciu ostatnich wyjazdowych meczach
  • W czterech z pięciu ostatnich meczów u siebie gracze Luton trafiali do siatki

Luton – Rotherham typy

Rzadko zdarza się, by ekipa gości, która zajmowała znacznie niższe miejsce w tabeli, była faworytem spotkania w oczach bukmacherów. Wszystko za sprawą sytuacji obu ekip. Czy rzeczywiście gracze Rotherham zdołają zdobyć chociażby jeden punkt? My spodziewamy się wyrównanego starcia.

Luton – Rotherham | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.65 @ LV BET 

Luton – Rotherham | Typ: Powyżej 2.5 bramki 1.85 @ LV BET