LV BET zostaje z Wisłą Kraków na dłużej. Drugi najwyższy ekstraklasowy kontrakt z firmą bukmacherską?

lv bet sponsor wisły kraków

LV BET zaczął sponsorować Wisłę Kraków już w marcu 2017 roku. Współpraca okazała się na tyle owocna, że obie strony postanowiły ją przedłużyć. Na mocy nowego porozumienia firma zostanie głównym sponsorem Wisły aż do czerwca 2021 roku. Ile Biała Gwiazda zarobi na tym kontrakcie? 

Nowe warunki finansowe zaczną obowiązywać jednak dopiero od lipca obecnego roku. W ramach nowej umowy LV BET zwiększa finansowanie klubu z Krakowa, ale w wielu przypadkach uzależnionej również od wyników sportowych klubu.

Idzie nowe

Kibice Wisły już niedługo będą mogli założyć się z bukmacherem w ramach zakładów specjalnych i długoterminowych związanych oczywiście z ich ukochanym klubem. Na wiosnę zostanie również uruchomiona specjalna strefa kibica, gdzie kibice będą mogli miło spędzić czas przy okazji spotkań rozgrywanych przy Reymonta.

Ile LV BET zapłaci Wiśle?

Nikt nie podał do publicznej wiadomości o jakiej kwocie mówimy w ramach nowej umowy, ale z naszych informacji wynika, że będzie to drugi najwyższy kontrakt zawarty z bukmacherem biorąc pod uwagę całą ekstraklasę. Na pierwszym miejscu jest Fortuna, która bardzo mocno zainwestowała w warszawką Legię. W tamtym przypadku mowa jest nawet o 10 milionach złotych na sezon, chociaż składa się na to wiele zmiennych (Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, awans w europejskich pucharach czy nawet liczba zarejestrowanych kibiców Legii).

W przypadku Wisły Kraków możemy mówić o kwocie 4-5 milionów złotych na sezon, ale tu również na całość kwoty składają się przeróżne zmienne tj. awans do europejskich pucharów i tytuły mistrzowskie.

Nie masz konta w LV BET? Zarejestruj się i odbierz darmowy zakład na kwotę 20 zł!

Komentarze

komentarzy