Peleton goni lidera. LV BET wprowadza błyskawiczne wypłaty!

lv bet szybkie wypłaty

Klienci polskich firm bukmacherskich są klientami świadomymi i bardzo wymagającymi. Nic więc dziwnego, że tak mocno zachwalali sobie możliwość szybkich wypłat w firmie STS – liderowi na polskim rynku bukmacherskim. Pierwszym bukmacherem, który również wprowadził taką opcję jest LV BET, ale kolejne firmy również nie śpią. 

LV BET RAPID PAY – to inaczej “szybkie transfery” – jedyna w swoim rodzaju błyskawiczna metoda wypłat oferowana przez LV BET. Dzięki temu rozwiązaniu czas standardowego przelewu bankowego już nigdy nie będzie odliczany w dniach, lecz w minutach.

Ile czasu trwa wypłata w LV BET?

Średni czas oczekiwania na błyskawiczną wypłatę w STS to 15 minut. LV BET obiecuje, że wypłaty powinny dochodzić średnio w 10 minut lub nawet szybciej! Do tego wszystkiego klienci będą obsługiwani błyskawicznie aż przez 17 godzin na dobę – od 8:00 nad ranem do 1:00 w nocy.

błyskawiczne wypłaty w lv bet

Szybkie wypłaty – jaki bank?

Lista banków, która obecnie jest obsługiwana w ramach błyskawicznej wypłaty to mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank i Idea Bank.

LV BET RAPID PAY

Według naszych informacji kolejne dwie firmy są blisko wprowadzenia błyskawicznych przelewów. Nastąpi to w przeciągu kilku tygodni, nie miesięcy.

Darmowy zakład 20 zł w LVBET

link do rejestracji  

Komentarze

komentarzy