Takiej promocji nie znajdziesz nigdzie indziej. Zarejestruj się w LV BET i zgarnij aż TRZY bonusy

Nie masz jeszcze konta w legalnym bukmacherze LV BET? Spokojnie, nic straconego. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze mają wątpliwości, przygotowaliśmy najlepszą ofertę na rynku. Już teraz możesz zgarnąć 20 zł na zakład bez depozytu, bonus od wpłaty do 1000 zł + dodatkowe 20 zł wypłacone na portfel internetowy Skrill! 

Konto w LV BET możesz założyć z tego linku >>>KLIK<<<. Upoważnia nas on do otrzymania promocji bez depozytu w wysokości 20PLN. Zostaniemy przeniesieni na stronę promocyjną LV BET z informacją o darmowy zakład 20PLN oraz ofercie do 1000PLN po złożonym depozycie. Klikamy na żółte pole „zarejestruj się”.

LV BET rejestracja promocja bonus 20PLN Typy bukmacherskie

Przy rejestracji i miejscu na kod promocji wpisz GRAMGRUBO. Jest to bardzo istotne, ponieważ tylko wtedy będziesz miał szansę otrzymać cały pakiet bonusów!

LV BET rejestracja promocja bonus 20PLN Typy bukmacherskie

W etapie rejestracji musicie podać swoje szczegółowe dane takie jak – imię, nazwisko, adres, pesel, numer konta bankowego na którego będziecie wypłacać wygrane, ale także skany dokumentów tożsamości. Nie musicie się jednak o nic obawiać, wasze dane są bezpieczne, a szczegółowość zapytań związana jest m.in z obowiązującą ustawą hazardową. Wpisujemy również naszą nazwę użytkownika, hasło, e-mail i kod promocji (GRAMGRUBO). Pamiętajcie o poprawnym kodzie, bo bez niego nie będziecie kwalifikować się do otrzymania bonusów!

Przy wpisywaniu numeru konta bankowego pamiętajcie o zapisaniu go w formacie IBAN. Na początku musicie wpisać „PL” + numer konta złożony z ciągu 26 cyfr.

Jak otrzymać 20 zł na zakład bez depozytu w LV BET?

20 zł na zakład bez depozytu otrzymujesz za samo założenie konta. Gdy już je założysz, wysyłasz maila na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.

Bonus od depozytu w LV BET do 1000 zł

Co zrobić, by zgarnąć dodatkowe bonusy? Tym razem potrzebny będzie depozyt. LV BET oferuje bonus od depo aż do 1000 zł. Żeby zakwalifikować się do otrzymania bonusu trzeba wpłacić minimum 50 zł i wybrać „bonus z mnożnikiem”. Otrzymasz wtedy bonus w wysokości 1% depozytu z mnożnikiem kursu x100. Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Dodatkowy bonus 20 zł na skrill za założenie konta w LV BET

Jeśli dokonałeś już depozytu na rzecz wcześniej wymienionego bonusu, to my jako partner bukmachera dorzucamy też dodatkowe 20 zł na portfel internetowy skrill. Jeśli nie chcesz brać bonusu od depozytu, ale chcesz dostać ekstra 20 zł, to możesz wpłacić minimum 45 zł na konto i zgłosić się do nas po odbiór. Żeby otrzymać dodatkowe 20 zł wyślij maila na adres konkursy@zzapolowy.com – w TYTULE wiadomości podaj swój login z LV BET. W treści wiadomości podaj adres E-MAIL na jaki masz zarejestrowane swoje konto Skrill oraz screen/zdjęcie z widoczną historią wpłaty na konto bukmachera. Pamiętaj, żeby dostać dodatkowe 20 zł na skrill musisz założyć konto z naszego linku lub/i z użyciem kodu bonusu GRAMGRUBO. Żaden inny sposób rejestracji nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu.

Środku zostaną przelane na wasze konta do 7 dni roboczych od momentu wysłania maila. Z reguły będziemy robić to znacznie szybciej, ale zostawiamy sobie bufor czasowy na wypadek dużej liczby zgłoszeń.

Podsumowując

  1. Zakładasz konto na LV BET. Otrzymujesz darmowy zakład 20 zł. Wpłacasz środki, by otrzymać bonus od depozytu (minimum 50 zł) i na końcu piszesz do nas maila, by otrzymać dodatkowe 20 zł na Skrill. W taki sposób wykorzystujesz szanse na otrzymanie WSZYSTKICH TRZECH bonusów.
  2. Zakładasz konto na LV BET. Otrzymujesz darmowy zakład 20 zł. Chcesz otrzymać dodatkowe 20 zł, ale nie chcesz bonusu od depozytu. Wpłacasz zatem minimum 45 zł i piszesz do nas maila. W taki sposób wpłacając zaledwie 45 zł, do dyspozycji masz 85 zł  (zakład + depozyt + kasa na portfelu Skrill). W tej opcji wykorzystujesz DWA bonusy.
  3. Zakładasz konto na LV BET, ale nie chcesz robić żadnego depozytu. Przysługuje Ci zatem darmowy zakład w wysokości 20 zł. W ten sposób wykorzystujesz JEDEN bonus.

Rejestracja w Skrill

Skrill zapewnia prostą, bezpieczną i szybką obsługę płatności elektronicznych od 2001 roku. Są uznanym, globalnym liderem w dziedzinie opracowywania nowych rozwiązań dotyczących płatności do celów biznesowych i rekreacyjnych, w tym dokonywania wpłat do serwisów hazardowych, robienia zakupów w Internecie oraz wysyłania pieniędzy rodzinie i znajomym. Spełniamy także potrzeby firm z całego świata, pomagając im w tworzeniu globalnej bazy klientów i osiąganiu wzrostu.

Skrill to wygodny portfel internetowy za pomocą którego możesz płacić w internecie za różne produkty i usługi, przelewać pieniądze do innych osób, ale także posługiwać się nim przy wpłatach do firm bukmacherskich – wpłaty docierają w kilka sekund.

Jeśli jeszcze nie masz konta w Skrill to możesz założyć je pod >>> TYM LINKIEM <<< 

Informacje o bukmacherze LV BET

LV BET to licencjonowany bukmacher zarządzany przez spółkę LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., która działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów nr PS4.6831.9.2016.EQK. Granie u bukmachera LV BET jest zatem jak najbardziej legalne.

Firma LV BET z mocnym akcentem weszła na polski rynek. W swojej strategii marketingowej przewidzieli również środki na marketing sportowy. LV BET jest sponsorem lub partnerem takich zespołów jak – Wisła Kraków, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock czy Piast Gliwice.

Na ten moment LV BET może pochwalić się naprawdę solidną ofertą spotkań i wydarzeń do typowania. Dużą zaletą jest również duża liczba zdarzeń pobocznych.

Pytania i odpowiedzi o bukmachera LV BET i bonusach

Czy gra u bukmachera LV BET jest legalna?

Tak, gra w LV BET jest jak najbardziej zgodna z polskim prawem.

Zarejestrowałem się, ale nie otrzymałem bonusu bez depozytu. 

Spokojnie, jeśli nie otrzymałeś bonusu to najpierw wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.

Przy rejestracji wyskakuje błąd dotyczący mojego konta bankowego. O co chodzi?

Upewnij się, że numer konta bankowego podałeś w formacie IBAN – na początku umieszczamy skrót „PL” i dopiero później wpisujemy ciąg 26 cyfr.

Jakie opcje wpłaty możliwe są w LV BET?

W LV BET wpłat można dokonywać za pomocą portfeli elektronicznych – Skrill i Paymeticon. Wpłat można dokonywać też za pomocą przelewy24, dotpay, tpay i blik. W każdym przypadku poza Skrillem (40 zł), minimum do wpłaty wynosi tylko 10 zł.

Czy jeśli zakładałem konto z Waszego linku, ale nie robiłem jeszcze depozytu, to kwalifikuję się do otrzymania 20 zł na Skrill?

Tak. Jeśli zakładałeś konto za pośrednictwem naszej strony, to bonus Ci przysługuje. Trzeba mieć jednak na uwadze, że każde zgłoszenie będziemy weryfikować.

Jakie są opinie klientów o bukmacherze LV BET?

Zamieszczamy kilka przykładowych opinii o bukmacherze LV BET znalezionych w internecie:

„Fajnie, że LV BET jako jedyny polski bukmacher oferuje swoim klientom handicapy azjatyckie. Kursy stoją na przyzwoitym poziomie, a sama szata graficzna LV BET nie pozostawia wiele do życzenia.”

„Szeroka oferta na ważniejsze mecze piłko nożnej oraz na tenis. Azjany, typu over 2, over 1, można tez grać over 1 na zespół/ wpłaty bez problemu przez Skrilla. Dobry kontakt z supportem”

„Ja tam gram od dłuższego czasu i jestem z nich bardzo zadowolony i się nigdy nie zawiodłem, a dużą przewagę dają azjany, których nie uświadczysz u innego bukmachera”

 

Jeśli masz jakieś pytanie to prosimy zadać je w komentarzu lub na naszej grupie na facebooku pod TYM LINKIEM. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości i niejasności. 

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Zarejestruj się już teraz! 

Komentarze

komentarzy