Malang Sarr trafi do Bundesligi? Kilka klubów wyraża zainteresowanie

 

Malang Sarr wkrótce zagra w Niemczech? Jak informuje “Liga Insider”, piłkarz znalazł się na celowniku kilku klubów Bundesligi.

Malang Sarr jest wychowankiem OGC Nice i tam przeszedł wszystkie szczeble swojej juniorskiej kariery. W pierwszym zespole gra regularnie od 2016 roku. Od tamtej pory wystąpił w 119 meczach, w których zdobył trzy gole i zaliczył tyle samo asyst.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Mimo że w tym roku piłkarz skończył dopiero 21. lat, ma już spore doświadczenie w Ligue 1. W przeszłości obserwowały go m.in. Inter, Juventus i Barcelona.

Według informacji niemieckiego portalu “Liga Insider”, Malang Sarr jest obserwowany przez kluby Bundesligi. Zainteresowanie piłkarzem wyrażają RB Lipsk, dwie Borussie – Dortmund i Mönchengladbach, Bayer Leverkusen oraz Hoffenheim.

Jak podaje “Sport1”, najbliżej Sarrowi do Mönchengladbach. Piłkarz mógł już tam trafić w ubiegłym roku. Negocjacje wówczas przerwano z powodu zmiany właściciela OGC Nice.

Komentarze

komentarzy