🇸🇪 Malmo – Rangers 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Typy, kursy (03.08.2021)

Choć na papierze spotkanie Malmo z Rangersami nie zapowiada się na najbardziej ciekawe w dzisiejszym harmonogramie eliminacji do Ligi Mistrzów to kibice mogą spodziewać się wbrew pozorom emocji. Gospodarze nie mają nic do stracenia, bo dobrze wiedzą, że nie są faworytami tego dwumeczu, a goście po wygraniu w zeszłym sezonie ligi szkockiej zdają sobie sprawę z tego, że nie mogą zawieść oczekiwań swojego kibiców, którzy liczą na awans Rangersów do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Malmo – Rangers zapowiedź (wtorek, 19:00)

Gospodarze dzisiejszego starcia pokonali w poprzedniej rundzie mistrzów Finlandii. Dodatkowo na krajowym podwórku ich wyniki wyglądają również solidnie i gracze Malmo są cały czas w czołówce i walczą o mistrzostwo swojego kraju. Dzisiaj jednak czeka ich bardzo trudne zadanie. Nikt nie oczekuje od szwedzkiej ekipy cudu, ale na pewno zawodnicy Malmo chcieliby pokazać się z jak najlepszej strony w starciu z teoretycznie mocniejszym rywalem.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Mistrzowie Szkocji mają w swoich szeregach wielu naprawdę dobrych zawodników i można się po Rangersach spodziewać walki o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Nie będzie to oczywiście łatwe wyzwanie, ale gości stać na osiągnięcie tego celu i kibice Rangersów również wierzą w swoich ulubieńców. Dzisiaj czeka ich spotkanie, które na papierze powinni wygrać, ale w piłce nożnej nie można niczego być pewnym.

Malmo – Rangers kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Rangers. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.20. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Malmo – Rangers, to LV BET ma na to zdarzenie kurs 3.40. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.25.

Malmo – Rangers fakty meczowe

  • Goście nie przegrali od 3 meczów.
  • Na ostatnich 5 meczów gospodarzy w aż 4 fani oglądali więcej niż 2.5 goli.
  • W ostatnich 8 meczach Rangersów fani oglądali mniej niż 4.5 kartek.

Malmo – Rangers nasze typy

Gospodarze już w poprzedniej rundzie mieli problemy z mistrzami Finlandii. Tym razem poprzeczka idzie zdecyodwanie w górę i ciężko od zawodników Malmo spodziewać się, że będą w stanie wyrzucić z tych eliminacji swoich dzisiejszych przeciwników. Gracze ze Szkocji na papierze wydają się być mocniejszą drużyną i nie bez powodu bukmacherzy dają Rangersom większe szanse na wygranie wyjadzowego meczu. Gospodarze na pewno powalczą na własnym obiekcie, ale to Szkoci powinni okazać się lepsi.

Malmo – Rangers | Typ: Rangers @2.20 LV BET
Malmo – Rangers | Typ: obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 goli @2.23 LV BET

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Komentarze

komentarzy