Manchester United – Brighton 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (04.04.2021)

Ostatnim niedzielnym spotkaniem w Premier League będzie starcie Manchesteru United z Brighton. Choć na papierze to gospodarze wydają się być zdecydowanym faworytem tego meczu, to goście przed przerwą na reprezentacje wyglądali bardzo dobrze i na pewno od ekipy Brighton można spodziewać się dobrej gry oraz walki o punkty na Old Trafford. Mimo wszystko zawodnicy Manchesteru United wiedzą, że muszą wygrywać takie mecze jeśli myślą o miejscu w czołowej czwórce Premier League. Goście wciąż walczą o utrzymanie, więc nawet jeden punkt w takim spotkaniu byłby dla nich wielkim sukcesem, który przybliżyłby ich do gry w Premier League w sezonie 2021/22. Jedno jest jednak pewne – szykuje się naprawdę interesujące starcie na Old Trafford.

Manchester United – Brighton zapowiedź (niedziela, 20:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania przed startem kolejki znajdowali się na drugiej pozycji w tabeli. Mimo wszystko zawodnicy Manchesteru United dobrze wiedzą, że jedna gorsza seria może spowodować problemy i brak miejsca w czołowej czwórce na koniec sezonu. Z tego właśnie powodu Czerwone Diabły muszą podchodzić do każdego rywala z odpowiednim szacunkiem. Zawodnicy Brighton na pewno będą w stanie wykorzystać ewentualną słabszą dyspozycję swoich rywali.

Goście dzisiejszego meczu po dwóch zwycięstwach z rzędu odskoczyli na kilka punktów od strefy spadkowej. Dla fanów Brighton ostatnie tygodnie były naprawdę udane i na pewno mogą oni być zadowoleni z tego jak ich ulubieńcy grają w tak trudnej sytuacji jaką jest walka o utrzymanie, której przed sezonem za bardzo nikt się nie spodziewał. Dzisiaj o dobry rezultat będzie jednak ciężko i goście bardzo dobrze o tym wiedzą. Mimo wszystko gracze Brighton muszą dać z siebie wszystko jeśli chcą zdobyć chociażby punkt w tym bardzo trudnym starciu.

Manchester United – Brighton kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Manchester United. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.62. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Manchester United – Brighton, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.05. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 5.80.

Manchester United – Brighton nasze typy

Goście dzisiejszego starcia byli przed przerwami na reprezentacje w bardzo dobrej formie. Zrobili oni wielki krok w stronę utrzymania i na pewno dzisiaj popularne Mewy również będą miały ochotę na kolejną zdobycz punktową. Gospodarze za to wciąż walczą o to, żeby być na koniec sezonu w czołowej czwórce i na pewno zawodnicy Manchesteru United muszą wygrywać takie mecze jak dzisiaj jeśli chcą zagrać w przyszłym roku w Lidze Mistrzów. Mimo wszystko szykuje się bardzo interesujące starcie, które powinno stać na całkiem wysokim poziomie. Gospodarze mają w swoich szeregach bardziej utalentowanych graczy i powinni oni zdobyć trzy punkty, ale goście na pewno powalczą w tym spotkaniu.

Manchester United – Brighton | Typ: Manchester United @1.62 BETFAN
Manchester United – Brighton | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.92 BETFAN