Manchester United – Burnley 🇬🇧 Typy, kursy (30.12.2021)

Po osiemnastu dniach przerwy do gry w Premier League powraca zespół najbardziej poszkodowany przez przekładanie spotkań – otwierające strefę spadkową Burnley, które zagrało najmniej meczów w całej lidze. Pierwsze starcie po tak długim okresie będzie dla nich szczególnie trudne. The Clarets zagrają na Old Trafford.

Manchester United – Burnley zapowiedź (czwartek, 21:15)

Chociaż pozycja w tabeli nadal nie oddaje tego w pełni, zespół z czerwonej części Manchesteru po zatrudnieniu Ralfa Rangnicka przeżywa lepszy okres. Za United seria pięciu ligowych spotkań bez porażki, która na ten moment daje Czerwonym Diabłom siódme miejsce w tabeli. Ich najbliższym celem staje się zatem pozycja numer pięć, wiążąca się z kwalifikacją do europejskich pucharów. Na ten moment zajmuje ją West Ham, legitymujący się trzema „oczkami” przewagi. To dystans, który United może zniwelować naprawdę szybko.

Zarejestruj się w Noblebet

Burnley do pierwszego spotkania po przerwie przystąpi z trzeciego od końca miejsca w tabeli. Do momentu rozpoczęcia przymusowego oczekiwania, zespół Seana Dyche’a unikał osunięcia się na dalsze pozycje dzięki łatwości w remisowaniu spotkań. Po piętnastu rozegranych meczach Burnley ma na koncie aż osiem remisów – to więcej, niż połowa. Gospodarze muszą tym samym uważać bardziej, niż może wskazywać na to sama tabela.

Manchester United – Burnley kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana United, kurs: 1.40
  • remis, kurs: 5.35
  • wygrana Burnley, kurs: 9.50

Manchester United – Burnley fakty meczowe

  • Goście nadal czekają na wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie ligowym
  • Burnley nie strzeliło bramki w żadnym z trzech ostatnich spotkań
  • Manchester United w trzech kolejnych meczach strzelił tylko po jednej bramce

Manchester United – Burnley nasze typy

To nie powinno być efektowne widowisko, tak jak mało efektownie gra samo Burnley. Manchester jest w stanie dostosować się do takich warunków, i nie zanosi się na to, by nie wykorzystał tej umiejętności teraz. Zapewne nie obejrzymy wielu bramek, jednak trzy punkty pozostaną na Old Trafford.

Manchester United – Burnley | Typ: Bramki zdobędzie tylko jedna drużyna @1.85 NobleBet

Manchester United – Burnley | Typ: Poniżej 2,5 bramki w meczu @2.22 NobleBet

Komentarze

komentarzy