Manchester United chciał pozyskać Nico Schulza?!

Zupełnie inaczej Ole Gunnar Solskjaer wyobrażał sobie letnie okno transferowe. Klub nie sprowadził żadnego zawodnika z jego listy. Według ostatnich doniesień mediów, „Czerwone Diabły” w ostatniej chwili próbowały pozyskać Nico Schulza z Borussii Dortmund. Angielski zespół wystosował zaskakującą propozycję, którą zarząd BVB nie potraktował poważnie.

Manchester United był bardzo aktywny w ostatnim dniu okna transferowego. Wielokrotny mistrz Anglii ogłosił transfery Alexa Tellesa, Edinsona Cavaniego, Amada Diallo oraz Facundo Pellistriego. Jak się okazuje, zespół z Old Trafford próbował także ściągnąć Nico Schulza z Borussii Dortmund.

Zaskakująca propozycja

Jak informuje ESPN, „Czerwone Diabły” wystosowały do BVB propozycję za lewego obrońcę. Klub z Old Trafford chciał wypożyczyć Niemca, płacąc milion euro za rok pobytu 27-latka w klubie. Dodatkowo, Manchester United pokrywałby całe wynagrodzenie zawodnika.

Borussia Dortmund bez zastanowienia odrzuciła tę ofertę. Co więcej, niemiecki klub po usłyszeniu propozycji miał zakwestionować kwalifikacje zespołu rekrutacyjnego oraz skautingu „Czerwonych Diabłów”.

Komentarze

komentarzy