Manchester United nie pójdzie na ustępstwa. Klub odrzucił ofertę za Lukaku!

Romelu Lukaku

Cały czas waży się przyszłość Romelu Lukaku. Belg według doniesień mediów wyraził chęć zmiany otoczenia. O napastnika stara się Inter. Włoski zespół złożył już ofertę za 26-latka, jednakże propozycję odrzucili przedstawiciele „Czerwonych Diabłów”. Czy transfer snajpera Manchesteru United jest w ogóle możliwy?

Na temat losów Romelu Lukaku dziennikarze spekulują już od kilku tygodni. Wola samego zawodnika wydaje się przejrzysta. Belg chce opuścić Old Trafford na rzecz Interu. Piłkarz chciałby grać pod wodzą Antonio Conte. Włoski zespół również bardzo chętnie zapatruje się na wzmocnienie 26-letnim napastnikiem. Jest jednak pewien problem. Manchester United oczekuje określonej sumy pieniędzy i nie zamierza iść na żadne ustępstwa.


Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Jak informowały włoskie źródła, jakiś czas temu odbyło się specjalne spotkanie na linii Manchester United – Inter. Temat rozmów był oczywisty. Przyszłość Romelu Lukaku. Przedstawiciele włoskiej ekipy złożyły ofertę za zawodnika, którą „Czerwone Diabły” miały rozważyć. Wszelkie starania Interu jak na razie spaliły na panewce. Według najnowszych doniesień mediów, Manchester odrzucił ofertę za napastnika. Inter miał wyłożyć około 60 milionów euro (53,9 mln funtów).

Ekipa z Old Trafford cały czas oczekuje określonych na samym początku pieniędzy – kwoty w wysokości około 90 milionów euro (79 milionów funtów). Na ten moment trudno wyobrazić sobie, by obie strony doszły do porozumienia.

Odnośnie transferu, powoli cierpliwość traci Antonio Conte. Nowy szkoleniowiec Interu liczył na to, iż przedstawicielom klubu uda się dość sprawnie dopiąć transakcję. Na włoski zespół czekają jednak kolejne negocjacje. Czy zatem przenosiny Romelu Lukaku są w ogóle możliwe? Wszystko wydaje się w rękach zarządu Interu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy