Marcin Najman gotowy, aby objąć reprezentację Polski

Najman

Polska przegrała 0:2 z Albanią i awans z eliminacji jest już mocno utrudniony. Wszyscy kibice byli oburzeni, a wśród nich Marcin Najman. Popularny pięściarz jest gotowy objąć kadrę, a nawet podał gotowy przepis na sukces.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Co zrobiłby Marcin Najman, jako trener reprezentacji Polski?

Po meczu z Albanią oburzeni byli praktycznie wszyscy kibice. Ci na stadionie, ci przed telewizorami i ci najwierniejsi. Wiara w reprezentacje spadła do minimum. Swoją frustrację wyraził Marcin Najman. Freak-fightowiec mocno udzielił się w mediach społecznościowych. Zadeklarował nawet, że jest gotów aby objąć stery reprezentacji Polski, gdyż jak uważa, na pewno nie poprowadzi jej gorzej od Santosa.

Marcin Najman może czuć jednak zawód, ponieważ Fernando Santos podczas konferencji pomeczowej zapowiedział, że nie poda się do dymisji. Niektórym kończą się już pomysły co zrobić, aby uratować kadrę, ale nie Marcinowi Najmanowi, który podał swój przepis na sukces na tacy. Spróbuję zmierzyć się z listą, którą zaproponował pięściarz. Powołanie Kamila Glika nie poprawi gry ofensywnej, a mimo wielu zasług, polski stoper nie jest już tym samym piłkarzem co kilka lat temu, ponadto swój ostatni mecz rozegrał 19 maja. Zwrócenie „futer i damskich torebek” nie powinno mieć wpływu na grę, a „Lewandowski na bramkę” mówi samo za siebie.

Fot. Pressfocus