Mario Balotelli w końcu znalazł klub. Zostaje we Włoszech!

Od kilku miesięcy Mario Balotelli jest bez klubu. Włoski napastnik zakończył swoją przygodę w Brescii popadając na koniec w konflikt z klubem. Przez dość długi czas 30-latek nie mógł znaleźć sobie nowej drużyny. Wszystko wskazuje na to, że napastnik w końcu zwiąże się z zespołem. Balotelli ma podpisać kontrakt z Monzą. 

Historię Balotelliego zna każdy kibic. Włoch podczas swojej piłkarskiej kariery miał okazję występować w wielu topowych zespołach takich jak Inter, Manchester City, Milan czy Liverpool. W wyniku swojego zachowania, a także pozaboiskowych wydarzeń, Mario Balotelli wielokrotnie był trudnym do opanowania piłkarzem, dlatego po zakończeniu jego przygody z Brescią, żaden konkretny klub nie rwał się, by podpisać z napastnikiem kontrakt.

Kierunek Monza

Według ostatnich doniesień mediów, Balotelli w końcu znalazł klub. Jak informuje włoskie Sky Sport, 30-latek już w poniedziałek przejdzie testy medyczne poprzedzające podpisanie kontraktu z Monzą. Właścicielem ekipy z Serie B jest nie kto inny, a Silvio Berlusconi, któryponad dwa miesiące temu sprowadził do zespołu innego znanego piłkarza – Kevina-Prince’a Boatenga.

 

Komentarze

komentarzy