Mario Mandzukic może wrócić do Serie A!

Od początku lipca ubiegłego roku Mario Mandzukic pozostaje bez klubu. 34-latek zakończył swoją krótką przygodę z katarskim zespołem Al-Duhail SC. Chorwat chce wrócić do gry na europejskich boiskach. Niewkluczone, że doświadczony napastnik będzie mieć ku temu świetną okazję. Według ostatnich doniesień mediów, Mandzukic rozmawia z Milanem.

Mediolański zespół walczy o Scudetto. W związku z tym, Milan potrzebuje wzmocnień, które pozwolą drużynie zachować odpowiednią konkurencję w składzie. W szczególności, że z problemami zdrowotnymi zmagał się w ostatnim czasie Zlatan Ibrahimovic, dlatego Milanowi przydałby się dodatkowy napastnik.

Mandzukic trafi do Milanu?

Jak twierdzi wiele włoskich źródeł w tym Sky Sport Italia, Mario Mandzukic może podpisać kontrakt z Milanem. Obie strony skontaktowały się w sprawie podpisania kontraktu. Wtorkowe spotkanie przedstawicieli klubu z agentami Mandzukicia zakończyło się pozytywnie, dlatego przeprowadzka Chorwata do Mediolanu jest całkiem prawdopodobna.

W trakcie swojej kariery Mario Mandzukic grał w Serie A przez ponad cztery lata. Razem z Juventusem 34-latek czterokrotnie cieszył się z mistrzostwa Włoch, a także trzykrotnie świętował zdobycie Pucharu Włoch.

Komentarze

komentarzy