Mateusz Borek i Michał Żewłakow dołączyli do ekipy Canal+ Sport!

Duży transfer na polskim rynku dziennikarskim. Do redakcji Canal+ Sport dołączyli bowiem Mateusz Borek oraz Michał Żewłakow. Jeden z założycieli Kanału Sportowego ma komentować w najbliższym sezonie mecze Bundesligi. 

Mateusz Borek nie ukrywał chęci powrotu do komentowania spotkań piłkarskich. Przypuszczano, że rozpoczęcie współpracy między MB Promotions, a TVP Sport sprawi, iż popularny dziennikarz sportowy wkrótce zacznie komentować mecze w Telewizji Polskiej.

Mateusz Borek w Canal+ Sport

Jak na razie, Mateusz Borek dołącza do ekipy Canal+. Dyrektor stacji Michał Kołodziejczyk poinformował we wtorek, iż dziennikarz będzie komentować spotkania Bundesligi w sezonie 2020/2021.

Nie jest to nowość dla jednego z założycieli „Kanału Sportowego”.  W przeszłości komentował on bowiem spotkania niemieckiej piłki na antenie Eurosportu.

Michał Żewłakow stałym ekspertem

Do Canal+ Sport dołączył także Michał Żewłakow, który z kolei będzie pełnić rolę stałego eksperta. W przeszłości 44-latek nie tylko rywalizował na murawie, ale również był dyrektorem sportowym w dwóch polskich klubach – Legii Warszawa oraz Zagłębiu Lubin.

Komentarze

komentarzy