Matheus Cunha o krok od nowego klubu. Zagra w czołowym zespole LaLiga!

Krzysztof Piątek, Matheus Cunha (Hertha Berlin)
Cunha

W kontekście letniego okna transferowego LaLiga trudno mówić o wielkich transakcjach. Hiszpańskie kluby ewidentnie odczuły skutki pandemii. Wystarczy powiedzieć, że największe wzmocnienie do tej pory zrealizowało Atletico Madryt, sprowadzając Rodrigo de Paula za 35 milionów euro. „Los Rojiblancos” ponownie finalizują dużą transakcję. Nowym graczem madryckiej ekipy ma zostać Matheus Cunha.

Od dłuższego czasu Atletico Madryt poszukuje nowego napastnika. Na przestrzeni ostatnich tygodni wymieniano sporo nazwisk. Jednym z nich był m.in. Dusan Vlahović. Ostatecznie serbski snajper ma zostać w Fiorentinie na sezon 2021/2022. Z tego też powodu, Atletico przerzuciło zainteresowanie na innego gracza.

Matheus Cunha trafi do Atletico

Tym piłkarzem jest Matheus Cunha. Jak informuje bowiem Fabrizio Romano, napastnik Herthy jest już o krok od przenosin do stolicy Hiszpanii. Oba kluby ustaliły warunki tego transferu. Zespół z Berlina otrzyma 30 milionów euro. natomiast 22-latek uzgodnił kontrakt z „Los Rojiblancos”.

Tym samym poważnego konkurenta w walce o wyjściowy skład straci Krzysztof Piątek, który aktualnie jest niezdolny do gry z powodu kontuzji.

Komentarze

komentarzy