Matka Neymara zerwała ze swoim młodszym mężczyzną?!

Sporo uwagi media poświęciły w ostatnim czasie matce Neymara. Nadine Golcanves związała się bowiem z mężczyzną młodszym o prawie 30 lat. Tiago Ramos, który próbował swoich sił w futbolu, był z kobietą przez dość krótki czas. Według spekulacji, Golcanves zerwała już z partnerem. Powodem takiej decyzji była przeszłość Ramosa.

Tuż po tym, jak Nadine Golcanves ogłosiła, iż jest w związku ze znacznie młodszym Tiago, media zaczęły uważnie badać przeszłość 23-latka. Jak się okazało, Ramos próbował swoich sił w futbolu, jednakże przygoda z piłką nie była udana.

Dziennikarskie poszukiwania dotarły do informacji na temat wcześniejszych związków Tiago. Jak się okazało, Ramos romansował m.in. z mężczyznami. W tym gronie miał być m.in. kucharz PSG.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

To właśnie ta przeszłość spowodowała, iż Nadine Golcanves rzekomo zerwała ze swoim partnerem. Tak twierdzi „Daily Mail”, które powołuje się na brazylijskie źródło. 23-latek wyprowadził się już z domu Nadine.

Co ciekawe, matka Neymara cały czas ma na swoim Instagramowym koncie zdjęcie z mężczyzną. Być może są to zatem tylko medialne spekulacje. Jeśli doniesienia okażą się nieprawdziwe, to z pewnością Golcanves szybko zdementuje plotki.

Komentarze

komentarzy