Mats Hummels krytykuje sportowców, którzy nagrywają Tik Toki – „Tracę do nich szacunek”

Dłuższa przerwa od gry pozwoliła sportowcom znacznie częściej korzystać z mediów społecznościowych. Niektórzy udzielają się np. na Instagramie, prowadząc relacje na żywo. Inni natomiast zaczęli tworzyć filmiki w aplikacji Tik Tok. W tym gronie jest chociażby Robert Lewandowski. Były kolega z drużyny Polaka, Mats Hummels postanowił skrytykować taką działalność sportowców.

Okres pandemii nie jest łatwy. Ludzie szukają sobie nowych zajęć, które pozwolą nieco zabić czas. Większość zmagań zostało zawieszonych, dlatego sportowcy mogą wykorzystać wolną chwilę, by uaktywnić swoją działalność w mediach społecznościowych.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dla przykładu, Robert Lewandowski założył Tik Toka. Jest to aplikacja mobilna, która pozwala tworzyć krótkie materiały wideo z wybranym podkładem muzycznym. Z reguły mają one charakter humorystyczny.

Taka działalność nie spodobała się byłemu koledze Polaka. Mats Hummels w podcascie „Gemischtes Hack” otwarcie skrytykował sportowców, którzy udzielają się na Tik Toku – Gdy widzę, jak sportowcy tworzą głupie materiały wideo na Tik Toku, tracę do nich szacunek. Jest to trochę żenujące.

Oczywiście Hummels otwarcie nie skierował swoich słów do Roberta Lewandowskiego. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że defensor miał m.in. na myśli kapitana reprezentacji Polski, który jest jednym z najbardziej popularnych piłkarzy w całej Bundeslidze.