Matthias Ginter został zawodnikiem Freiburga!

Duża przeprowadzka w Bundeslidze stała się faktem. Od przyszłego sezonu Matthias Ginter będzie reprezentować barwy Freiburga. Tym samym 28-latek kończy swoją pięcioletnią przygodę z Borussią Moenchengladbach.

Co ciekawe, swoje pierwsze kroki w poważnej karierze Matthias Ginter stawiał w ekipie Freiburga, której jest wychowankiem. W 2014 roku środkowy defensor trafił do Borussii Dortmund, a trzy lata później został graczem Borussii Moenchengladbach, będąc przez pięć sezonów bardzo ważnym ogniwem zespołu.

Ginter wraca do Freiburga

Biorąc pod uwagę pozycję Matthiasa Gintera w Bundeslidze, wydawało się, że 28-latek zagwarantuje sobie przeprowadzkę do jednego z dwóch niemieckich gigantów. W szczególności, że 28-latek opuszcza swój zespół na zasadzie wolnego transferu.

Tym bardziej może zaskakiwać ruch Gintera. Niemiecki defensor postanowił wrócić do Freiburga. Zespół z Europa-Park Stadion jest na dobrej drodze, by zagwarantować sobie udział w Lidze Mistrzów. Aktualnie Freiburg zajmuje czwarte miejsce w tabeli z przewagą punktu nad Lipskiem.

Komentarze

komentarzy