Matty Cash zadebiutuje? Betcris przygotował freebet!

Już jutro reprezentacja Polski zmierzy się w wyjazdowym starciu z Andorą. Niewykluczone, że na murawie pojawi się Matty Cash, który tym samym zaliczyłby debiut w biało-czerwonych barwach. Specjalną promocję związaną z ewentualnym występem piłkarza Aston Villi przygotował bukmacher Betcris.

Bardzo sprawnie przebiegły wszelkie formalności związane z przyznaniem Cashowi polskiego obywatelstwa. Dzięki temu piłkarz Aston Villi pojawił się na listopadowym zgrupowaniu kadry i może zadebiutować w biało-czerwonych barwach.

Odbierz freebet. Matty Stawia!

Specjalną promocję na ewentualny debiut Matty’ego Casha przygotował bukmacher Betcris. Jeśli prawy obrońca zadebiutuje w naszej kadrze, to każdy gracz otrzyma freebet w wysokości 40 PLN. Co więcej, przy bramce lub asyście Casha otrzymamy dodatkowe 20 PLN. Jak działa promocja?

  1. Postaw kupon za minimum 100 PLN z minimum trzema zdarzeniami (minimalny kurs każdego zdarzenia 1.30) w tym mecz el. MŚ Polska -Andora. Jeśli Cash zadebiutuje w kadrze to otrzymasz freebet 40 PLN. Bukmacher dodatkowo dorzuci 20 PLN za każdego gola lub asystę.
  2. Co w przypadku, gdyby Cash nie zadebiutował? Betcris gwarantuje freebet w wysokości 25 PLN.
  3. Przyznany freebet możesz wykorzystać w ciągu 3 dni na dowolne zdarzenia na kuponie AKO z min. 3 wydarzeniami (kurs pojedynczego co najmniej 1.30).
  4. Promocja obowiązuje od dnia 11.11.2021 godziny 10:00 do dnia 12.11.2021 roku godziny 20:45.

Więcej na temat promocji tutaj.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem i kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy