Mauro Icardi? Antonio Conte podjął już decyzję!

Wygląda na to, że Inter w czasie letniego okna transferowego „delikatnie” przewietrzy szatnię. Kilku nowych zawodników na pewno pojawi się w Mediolanie. Paru natomiast pożegna się z włoską ekipą. W tym gronie jest Mauro Icardi. Jak informują media, Argentyńczyk nie ma przyszłości w drużynie!

Spekulacje na temat gry napastnika w zespole zaczęły pojawiać się już w połowie lutego. Spowodowała to sytuacja Mauro w klubie, a dokładniej jego zachowanie odnośnie meczu w Lidze Europy. Sugerowano bowiem, iż piłkarz odmówił gry w stolicy Austrii. Po takim zachowaniu gracza, nikt nie wyobrażał sobie dalszej przygody 26-latka w Interze.

Zarejestruj się z kodem ZZPVIP i graj BEZ PODATKU!

Sytuacja została nieco opanowana pod koniec sezonu. Mauro Icardi wrócił do gry na początku kwietnia, występując w dziewięciu ligowych spotkaniach. Napięta atmosfera w ekipie była jednak widoczna. Stosunek innych piłkarzy do napastnika nie był najlepszy, dlatego tracił na tym sam Argentyńczyk.

Mówi się, że czas leczy rany. W Mediolanie niektórzy mieli nadzieję, że w przypadku Icardiego będzie podobnie. Jak donosi włoski dziennikarz, Fabrizio Romano, kariera zawodnika na San Siro jest skreślona.

Antonio Conte nie chce bowiem współpracować z Argentyńczykiem w jednym zespole. Nowy szkoleniowiec Interu nalega na zarząd, by ten sprzedał 26-latka. Icardi liczył jeszcze przez chwilę, że włoski szkoleniowiec pozwoli zacząć napastnikowi pracę z czystą kartą. Conte jest jednak nieugięty i nie zamierza zmieniać swojego zdania.

Gdzie zatem może wylądować Icardi? Jeden kierunek w postaci Realu, piłkarz na pewno może skreślić. „Królewscy” sprowadzili kilka dni temu Lukę Jovicia. Całkiem logicznym rozwiązaniem wydaje się przeprowadzka Argentyńczyka do Manchesteru United. Inter chciałbym sprowadzić do Serie A Romelu Lukaku. Oba kluby mogłyby więc zrealizować wielką wymianę.

Zarejestruj się z kodem ZZPVIP i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy