Max Verstappen wygra GP Wielkiej Brytanii? Postaw 5 zł i zgarnij 220!

Przed nami bardzo prestiżowe GP Wielkiej Brytanii. Faworytem jest oczywiście mistrz świata Max Verstappen, ale czy Holender rzeczywiście odniesie sukces na tym torze? 

Trzeba przyznać, że w tym sezonie 24-latek prezentuje wysoką formę. Obecnie nad drugim Sergio Perezem po 9 wyścigach ma aż 46 punktów przewagi. Wiele zatem na to wskazuje, że mistrz świata obroni tytuł sprzed roku, choć oczywiście do końca sezonu pozostało jeszcze kilkanaście wyścigów i po drodze może wydarzyć się wiele rzeczy.

Mimo to Max jest faworytem GP Wielkiej Brytanii. Do tej pory jeszcze nie odniósł zwycięstwa na tym torze, ale przy problemach Mercedesa z pewnością będzie faworytem. Standardowy kurs na jego zwycięstwo wynosi 2.00, ale BETFAN przygotował specjalną promocję z kursem 50.00 na zwycięstwo Holendra. Jeśli nie jesteście przekonani jednak, że akurat ten kierowca wygra, to macie także drugą opcję – wygra ktoś z pozostałej 19-stki. Niezależnie zatem czy wygra Leclerc, Sainz czy Perez, wasz zakład zostanie wygrany.

Co należy zrobić, aby odebrać taki zakład (przykład ze zwycięstwem Verstappena)?

– Należy zarejestrować konto za pomocą linka -> TUTAJ

– Dokonać wpłaty 55 zł na konto w BETFAN

– Zagrać pierwszy zakład za 50 zł na wybrane przez siebie wydarzenie

– Postawić na zwycięstwo Maxa Verstappena ze specjalnej zakładki dostępnej na stronie -> TUTAJ

Jeśli Holender w niedzielę wygra wyścig, to zgarniecie 220 zł na KONTO GŁÓWNE.

 

Dodatkowo w ramach tej promocji otrzymujecie:

– Pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku porażki, wasze środki wracają do was na konto bonusowe, maksymalnie do 600 zł.

–Freebet 60 zł na grę. Inaczej mówiąc jest to darmowy zakład, który możecie wykorzystać jak tylko chcecie.

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

komentarzy