Mecz+ w Fortunie! Stwórz kupon AKO w ramach jednego meczu

Wynik meczu, kartki, rzuty rożne na jednym kuponie? Teraz to możliwe. Fortuna otwiera możliwość łączenia zdarzeń z jednego spotkania, byś mógł łatwo podwyższyć kurs i wygrać jeszcze więcej.

Od dzisiaj każdy gracz ma możliwość wytypowania nawet 4 zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie. MECZ+ to produkt przygotowany specjalnie dla graczy, którzy doskonale znają swoje ulubione drużyny i lubią typować przebieg ich spotkań. Z pewnością zainteresują się nim także miłośnicy statystyk, bazujący na analizie liczb podczas obstawiania zakładów.

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400 zł

Dla ułatwienia, zakłady w obrębie jednego spotkania podzielono na 4 grupy. Z każdej z nich istnieje możliwość wybrania jednego.

Grupy zdarzeń:

  • główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
  • kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
  • rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych, 1. drużyna wykona X rzutów rożnych, 2. drużyna wykona X rzutów rożnych;
  • spalone: liczba spalonych;

Możesz stworzyć kupon AKO na jedno spotkanie, wybierając po jednym typie z 4 grup lub skorzystać z oferty MECZ+, grając kupon AKO lub Maxikombi na więcej niż jedno spotkanie. Tworząc kupon AKO z wysokim kursem w ramach jednego meczu szybko dowiesz się czy udało Ci się zgarnąć wygraną.

Pamiętaj, że w przypadku wytypowania spotkania z Superoferty lub Hitu Dnia, nie możesz wytypować podgier na to samo spotkanie na tym samym kuponie. MECZ+ obejmuje również kupony bezpieczne. Minimalna stawka zakładu to jedynie 2 zł.

MECZ+ dostępny jest zarówno w zakładach online na stronie efortuna.pl jak i w sieci punktów przyjmowania zakładów.

Komentarze

komentarzy