Michał Karbownik na radarze ekipy z Serie A!

Bardzo duże zainteresowanie wśród europejskich ekip wzbudza Michał Karbownik. Do grona zespołów m.in. z LaLiga, dołączył Milan. Jak informują włoscy dziennikarze, drużyna z Mediolanu widzi w Polaku ewentualnego następcę Theo Hernandeza.

Karbownik szturmem wkroczył do PKO BP Ekstraklasy. Jeszcze na początku sezonu 2019/2020, 19-latek występował w drugim zespole Legii Warszawa. Lewemu obrońcy szybko udało się wywalczyć miejsce w pierwszej drużynie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Tuż przed zawieszeniem rozgrywek, Michał Karbownik miał za sobą 19 występów w ekstraklasie, podczas których piłkarz zgromadził aż 6 asyst. O możliwym transferze Karbownika do nowego zespołu spekuluje się od dłuższego czasu. Duże zainteresowanie wykazuje m.in. Betis.

Według informacji „Calciomercato”, sytuację Polaka bacznie obserwują przedstawiciele Milanu. Klub z Mediolanu może bowiem pożegnać się z Theo Hernandezem, który przymierzany jest do PSG, dlatego Karbownik zostałby następcą Francuza.

 

Komentarze

komentarzy