Problemy kadrowe w Koronie. Michal Papadopulos zagra na pozycji stopera?

Michal Papadopulos
Michal Papadopulos (fot. YouTube)

Korona Kielce ma problemy w obronie. W związku z tym trener Maciej Bartoszek sprawdził, jak na tej pozycji radzi sobie napastnik, Michal Papadopulos.

Problemy w obronie Korony

Korona Kielce po wznowieniu sezonu może mieć problem z obsadą środka obrony. Poza Adnanem Kovaceviciem i Themistoklisem Tzimopoulosem, w zespole nie ma żadnego piłkarza na tej pozycji. Piotr Pierzchała jest bowiem kontuzjowany, a w trakcie przerwy sezonu z klubu odeszli Nemanja Miletić oraz Ivan Marquez.

Michal Papadopulos na pozycji stopera?

W związku z tym Maciej Bartoszek szuka innych możliwości. Podczas briefingu prasowego trener wyznał, że bierze pod uwagę na pozycji stopera Michaela Gardawskiego i Michala Papadopoulosa. Pierwszy z piłkarzy jest nominalnym prawym obrońcą, więc to nie zaskoczenie. Gra czeskiego napastnika na środku defensywy może być jednak niespodzianką.

Bartoszek jak Smuda

No cóż, od razu przychodzi na myśl czas, gdy Franciszek Smuda prowadził Górnika Łęczna. Wówczas na środku obrony zespołu wystąpił napastnik Przemysław Pitry. Kto wie, może Maciej Bartoszek zdecyduje się na podobny ruch, ustawiając Papadopulosa na pozycji stopera.

Komentarze

komentarzy