Michał Probierz na konferencji dał swoim piłkarzom cenną wskazówkę

Michał Probierz słynie z wyrazistych konferencji prasowych. Po przegranym meczu z Niecieczą dosyć szeroko odniósł się do pytań zadawanych przez dziennikarzy. 

Trener białostockiej drużyny bardzo często jest krytykowany z różnych stron, ale to czego nie można mu odmówić, to że praktycznie z każdej sytuacji potrafi się logicznie wykaraskać. W meczu z Niecieczą trochę z konieczności, a trochę z chęci rotacji, dał szansę gry młodszym zawodnikom, którzy niestety nie sprostali temu zadaniu. W pierwszej połowie spotkania jego drużyna nie potrafiła oddać nawet jednego celnego strzału na bramkę. Michał Probierz dał radę swoim piłkarzom, by mniej czytali doniesień medialnych, o ewentualnych zagranicznych transferach, a raczej skupili się na grze.

„Po co mają tam jechać? Żeby jeść obiady?” – takim barwnym stwierdzeniem trener skomentował całą tę sytuację. Jedni odbiorą to negatywnie, inni wezmą się do pracy i zaczną ciężej pracować. Niektórzy kibice i dziennikarze traktują zarządzanie drużyną, jak grę w football managera.

Całą konferencję możecie obejrzeć na kanale jagiellonia.net

Komentarze

komentarzy