Michał Probierz z niesamowitą statystyką

michal probierz

Po zwolnieniu Fernando Santosa, Michał Probierz jest coraz bardziej brany pod uwagę jako nowy kandydat na trenera reprezentacji Polski. Pewien użytkownik Twittera zwrócił uwagę na ciekawą statystykę szkoleniowca.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Niesamowita statystyka Michała Probierza

Po zwolnieniu Fernando Santosa, trenerowe szaleństwo trwa w najlepsze. Media nieustannie spekulują kto zostanie nowym szkoleniowcem Biało-Czerwonych. Michał Probierz, obecny trener reprezentacji Polski U21 wysuwa się na prowadzenie wśród kandydatów do zastępstwa Portugalczyka. Były szkoleniowiec Cracovii ma największe szanse objąć stanowisko selekcjonera. Pewien użytkownik Twittera zwrócił uwagę na ciekawą statystykę. Otóż, Michał Probierz podczas swojej kariery nie przegrał żadnego meczu za kadencji w Termalice. Może to mieć decydujący czynnik na wybór Cezarego Kuleszy. Bez dwóch zdań przydałby się reprezentacji Polski szkoleniowiec który nie przegrywa.

Warto zaznaczyć, że Probierz był trenerem klubu z Niecieczy przez 2 dni. Nie przeprowadził z zespołem żadnego treningu, ani nie rozegrał żadnego meczu jako szkoleniowiec. 50-latek nie był zadowolony z pierwszych dni w nowym klubie i rozwiązał umowę ze Słonikami.

Fot. PressFocus