Miedź Legnica – GKS Tychy 🇵🇱 Typy, kursy (15.05.2021)

Miedź Legnica
Miedź Legnica (fot. Przemysław Chlebicki)

Ciekawy mecz na rozpoczęcie sobotniego grania w I lidze. Miedź Legnica – GKS Tychy to spotkanie dwóch drużyn walczących o… awans. Różnica jest taka, że tyszanie mają szansę na bezpośrednią promocje, zaś gospodarze chcą dogonić szósty w tabeli Górnik Łęczna. To zwiastuje emocje i ciekawe widowisko.

Miedź Legnica – GKS Tychy zapowiedź (sobota, 12:40)

Spotkanie dwóch ekip, które wyraźnie są w formie. Patrząc na dyspozycje z pięciu ostatnich meczów mowa o trzeciej i czwartej drużynie tabeli. W tym czasie GKS Tychy zdobył 12 punktów, a Miedź Legnica o jedno oczko mniej. Lepsi od nich są tylko Sandecja i Arka. Teraz jednak czas na bezpośrednie starcie, które ma ogromne znacznie dla obu stron. Wydawało się, że Miedź już przegrała sezon i raczej nie załapie się do strefy barażowej. Tymczasem dobra forma z ostatnich tygodni oraz masowe tracenie punktów przez Górnik Łęczna sprawiły, że pojawia się realna szansa. Strata wynosi pięć punktów, a ponadto legniczanie mają jeden mecz zaległy. To działa zdecydowanie na ich korzyść.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

GKS Tychy nadal na drugim miejscu w tabeli, ale tyle samo punktów ma trzeci Radomiak, a punkt mniej Arka. Krótko mówiąc drużyna Artura Derbina musi uciekać. Tutaj również dyspozycja po stronie tyszan. W ostatnich tygodniach sporo wygrywają, choć zdarzały im się wpadki wyjazdowe – 0:1 z Chrobrym i Koroną. Po drodze jednak ogrywali drużyny będące obok nich w tabeli. Mowa o domowych zwycięstwach z Radomiakiem 1:0 i Górnikiem Łęczna 3:1. GKS Tychy traci bardzo mało goli i dzisiaj to już druga defensywa ligi, ledwie dwa gole za Radomiakiem z kapitalnym Mateuszem Kochalskim w bramce.

Miedź Legnica – GKS Tychy kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Miedź wygra, kurs: 2,33
  • GKS wygra, kurs: 3,00
  • Remis, kurs: 3,25

Miedź Legnica – GKS Tychy fakty meczowe

  • GKS wygrał 4 z 5 ostatnich meczów ligowych
  • Miedź w ostatnich pięciu meczach: 3 wygrane, 2 remisy i tylko jeden stracony gol
  • W pierwszym meczu Miedź wygrała w Tychach 2:0

Miedź Legnica – GKS Tychy typy

To powinien być otwarty mecz, dlatego typ na gole z obu stron.

Typ: Obie strzelą @ 1,82 Totolotek