Milik jednak nie trafi do Hiszpanii, a do Anglii albo Niemiec?

Co z przyszłością Arkadiusza Milika? Od początku roku mówi się o tym, że reprezentant Polski niebawem opuści Półwysep Apeniński. Do grona zainteresowanych dołączyli Tottenham i Schalke.

Arkadiusz Milik występuje w Napoli od 2016 roku. Wówczas trafił do Włoch z Ajaksu za 32 miliony euro. Obecny sezon w jego wykonaniu można uznać za udany – w 22 meczach zdobył 12 bramek. Dotychczasowa umowa zawodnika wygasa z końcem przyszłego sezonu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

 

Wiele wskazuje na to, że piłkarz nie przedłuży kontraktu z Napoli. Od początku roku mówi się o tym, że Milik chciałby spróbować sił w innej lidze. Dotychczas był łączony głównie z Atletico Madryt, jednak jak się okazuje, zainteresowane są nim również kluby z Anglii i Hiszpanii.

Jak poinformował włoski dziennikarz, Nicolo Schira, napastnik może opuścić Półwysep Apeniński już latem. Według jego informacji, głównymi zainteresowanymi w tej chwili są Schalke i Tottenham.

Według różnych doniesień, cena za reprezentanta Polski ma wynieść około 40 milionów euro. To oznaczałoby, że Milik stałby się najdroższym polskim piłkarzem w historii.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy