Milik pobił rekord Bońka. Prezes PZPN skomentował w swoim stylu

Arkadiusz Milik pobił dziś rekord bramek polskiego zawodnika w Serie A. Tym samym zostawił w tyle Zbigniewa Bońka, który zareagował na Twitterze w swoim stylu. 

Reprezentant Polski zdobył dziś bramkę w meczu z Romą. Ostatecznie jego Napoli uległo zespołowi z Rzymu 2:1. Dzięki trafieniu, napastnik nie tylko przedłużył swoją serię meczów ze zdobytą bramką w Serie A do czterech. Pobił również rekord goli polskiego piłkarza w lidze włoskiej.

25-latek trafił do Napoli w 2016 roku. Od tamtej pory zdobył dla klubu 32 bramki w rozgrywkach Serie A. W ten sposób rekord już nie należy do Zbigniewa Bońka.

Prezes PZPN-u postanowił odnieść się do sytuacji na Twitterze. Z jednej strony pogratulował, z drugiej nie zapomniał napomknąć o swoim wyniku. Zaproponował użytkownikom portalu sondę, w której zapytał, ile bramek zdobył w lidze włoskiej jako napastnik. Czyżby szpilka w stronę piłkarza Napoli?

W komentarzach pod tweetem pojawiły się głosy krytyki wobec prezesa za wypowiedź. Nic dziwnego, w obliczu osiągnięcia reprezentanta Polski, taki komentarz ze strony prezesa PZPN-u jest bardzo nie na miejscu. Bez względu na jego spore osiągnięcia podczas gry w Juventusie i Romie w latach 80.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy