Milot Rashica trafi do Premier League?!

Dzięki dobrym występom w tracie sezonu 2019/2020, Milot Rashica zaczął wzbudzać zainteresowanie wielu zespołów. Wszystko wskazywało na to, że 24-latek otrzyma szansę na transfer do czołowej ekipy z Bundesligi. Co ciekawe, wyścig o ofensywnego gracza wygrywa jednak Aston Villa. Klub z Birmingham przygotował ofertę.

Rashica trafił do Werderu Brema w styczniu 2018 roku z Vitesse. Niemiecki zespół zapłacił wtedy za ofensywnego piłkarza 7 milionów euro. Początkowo Milot miał jednak problemy z regularną grą w pierwszym składzie, rozgrywając podczas sezonu 2017/2018 pięć spotkań w wyjściowej jedenastce.

Ważne ogniwo

Od kampanii 2018/2019, Milot Rashica jest ważnym ogniwem ekipy z Bremy. W ubiegłym sezonu piłkarz z Kosowa zdobył 8 bramek oraz zaliczył 7 asyst w 28 ligowych występach. Dobra postawa zawodnika na niemieckich boiskach sprawiła, iż 24-latek zaczął być łączony z przenosinami do innego klubu.

Wydawało się, że po gracza sięgnie inny zespół z Bundesligi. W kontekście faworyta wskazywano RB Lipsk. Jak się okazuje, Rashica może trafić w całkiem inne miejsce, zmieniając ligę.

Rashica w Premier League?

Według informacji niemieckiego Bilda, najbardziej zainteresowana zawodnikiem jest Aston Villa. Zespół z Birmingham prowadzi w wyścigu o piłkarza i wkrótce złoży ofertę za 24-latka. Werder Brema ma otrzymać propozycję, która będzie opiewać na kwotę 18 milionów euro.

Komentarze

komentarzy