Mirandes – Sabadell 🇪🇸 Typy, kursy (30.05.2021)

W ramach 42. kolejki LaLiga, gracze Mirandes zmierzą się na własnym obiekcie z Sabadell. Wyraźnym faworytem jest rywalizacji jest ekipa gości.

Mirandes – Sabadell zapowiedź (niedziela, 21:00)

Drużyna Mirandes jest aktualnie na dziewiątym miejscu w tabeli. Po ostatniej kolejce może to ulec zmianie, gdyż strata do ósmej Ponferradiny wynosi dwa oczka, natomiast przewaga nad dziesiątym Las Palmas to zaledwie jeden punkt. Finisz sezonu w wykonaniu Mirandes był bardzo przeciętny. Wystarczy powiedzieć, że zespół zanotował dwie porażki, dwa remisy i zaledwie jedno zwycięstwo.

O byt w LaLiga2 walczy ekipa Sabadell, która zajmuje obecnie dwudzieste miejsce w tabeli, oznaczające spadek.  Klub z Estadi de la Nova Creu Alta ma jeszcze szansę na wywalczenie utrzymania, gdyż strata do bezpiecznej lokaty wynosi zaledwie jeden punkt, a dwa oczka więcej zgromadził zespół Alcorcon.

Zarejestruj się w Noblebet 

Ostatni raz zawodnicy Mirandes rywalizowali z Sabadell 10 października. Mecz zakończył się zwycięstwem tej pierwszej ekipy, która wygrała na wyjeździe 2:0.

Mirandes – Sabadell kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Sabadell. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.9. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.4. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.9.

Mirandes – Sabadell fakty meczowe

  • Piłkarze Mirandes zdobyli sześć punktów w pięciu ostatnich domowych meczach
  • Ekipa Sabadell zanotowała jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich wyjazdowych potyczkach
  • W dwóch z pięciu ostatnich meczów u siebie Mirandes zachowywało czyste konto

Mirandes – Sabadell typy

Biorąc pod uwagę walkę Sabadell o utrzymanie, spróbujemy postawić na zwycięstwo gości, które być może zagwarantuje tej drużynie byt w LaLiga2.

Mirandes – Sabadell | Typ: Sabadell wygra mecz 1.85 @ Noblebet

Mirandes – Sabadell | Typ: Sabadell powyżej 1.5 bramki 2.02 @ Noblebet 

Komentarze

komentarzy