Miroslav Klose zostanie asystentem Hansiego Flicka?

Plotki z ostatnich tygodni się potwierdzą? Miroslav Klose prawdopodobnie będzie włączony do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu Bayernu Monachium

Król strzelców Mistrzostw Świata 2006 występował w Monachium w latach 2007-2011. Sześć lat później wrócił jednak do klubu, tym razem w innej roli. Początkowo był ambasadorem Bayernu, a następnie objął funkcję szkoleniowca zespołu U-17, którą pełni do dziś.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jego podopieczni spisują się w obecnym sezonie całkiem dobrze. W tej chwili zajmują 3. miejsce w lidze juniorów, czyli są na dobrej drodze do udziału w barażach o zwycięstwo w rozgrywkach.

W ostatnim czasie mówiło się, że Miroslav Klose będziewłączony do sztabu trenerskiego pierwszej drużyny. Były piłkarz, który urodził się w Opolu ma zostać nowym asystentem Hansiego Flicka. Decyzja musi być jeszcze zatwierdzona przez klub, jednak wydaje się ona formalnością.

Nowa rola może mu pomóc bardziej w kontekście przyszłej pracy. W czerwcu Klose rozpocznie kurs UEFA Pro, który pozwala na prowadzenie drużyn na najwyższym szczeblu.

Fot. Twitter

Komentarze

komentarzy