Mistrz świata szuka pracy w internecie

Cristian Zaccardo (Źródło: Skysports.com)

Piłkarze mają swoich agentów i to oni mają za zadanie szukać im najlepszych klubów, a przy okazji zgarnąć pokaźną sumę za sfinalizowanie transferu. Są jednak na rynku piłkarze bez klubu, którzy swoje usługi oferują w internecie i wcale nie są to kompilacje najlepszych zagrań publikowane na YouTube.

Jednym z graczy wypisującym swoje osiągnięcie w sieci na portalu linkedin.com jest Christian Zaccardo będący obecnie bezrobotnym. 35-letni obrońca chwali się piłkarskim dorobkiem w Internecie, zaznaczając, że jest w stanie grać jeszcze przez dwa sezony na wysokim poziomie. CV włoskiego piłkarza jest naprawdę niezłe – do największych sukcesów piłkarza należy mistrzostwo Europy U-21 wywalczone w 2004 roku, natomiast w seniorskiej piłce Zaccardo w 2006 roku został mistrzem świata, zaliczając trzy występy na mundialu w Niemczech, a w sezonie 2008/2009 z drużyną VfL Wolfsburg zdobył mistrzostwo Niemiec. Włoch, poza drużyną z Niemiec, występował także m.in w takich klubach jak Spezia Calcio, Palermo, Parma, Milan czy Carpi.

(Źródło: pl.linkedin.com)

Ostatni sezon obrońca spędził we włoskiej Vicenzie Calcio – wystąpił w 25 meczach, zaliczając dwie asysty. Mimo 35 lat piłkarz ma szansę na znalezienie pracodawcy w ojczyźnie – druga lub trzecia liga to spokojnie poziom, na którym Zaccardo może jeszcze grać na przyzwoitym poziomie, i w ten sposób zakończy karierę.

ZGARNIJ DARMOWY ZAKŁAD 20 PLN W LVBET

Komentarze

komentarzy