Mkhitaryan opuści Arsenal?!

Henrikh Mkhitaryan
Henrikh Mkhitaryan

Tuż przed zamknięciem okna w Europie, kadra Arsenalu może być nieco szczuplejsza. Według ostatnich doniesień włoskich mediów, Henrikh Mkhitaryan jest bardzo bliski opuszczenia Londynu. Reprezentant Armenii ma trafić do Romy!

Sytuacja 30-latka w szeregach „Kanonierów” nie jest w ostatnich tygodniach idealna. Transfer Nicolasa Pepe mógł już dać do zrozumienia zawodnikowi, iż jego miejsce w wyjściowym składzie stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Tak też się stało. To nowy nabytek Arsenalu wybiegł w wyjściowym składzie londyńskiej ekipy w dwóch ostatnich meczach.

Henrikh Mkhitaryan natomiast musiał zadowolić się wejściami z ławki, spędzając na murawie około 30 minut. Nie zaskakują zatem specjalnie ostatnie informacje włoskich dziennikarzy. Jak donosi Fabrizio Romano, Roma prowadzi zaawansowane rozmowy z Arsenalem odnośnie sprowadzenia zawodnika do Rzymu.

Co więcej, Gianluca Di Marzio dodał także, iż Mkhitaryan jest już w podróży do Włoch. 30-latek ma trafić na do Romy na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Jeśli cała transakcja dojdzie do skutku, będzie to już trzecie wzmocnienie rzymskiego zespołu w tym oknie transferowym piłkarzem z Premier League.

Wcześniej drużynę na zasadzie wypożyczenia zasilili bowiem Davide Zappacosta oraz Chris Smalling.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy