Mladenović odchodzi z Lechii. Poznaliśmy potencjalny kierunek transferu Serba

To już pewne. Filip Mladenović nie podpisze nowego kontraktu z Lechią Gdańsk. Serb latem opuści Pomorze na zasadzie wolnego transferu. Zawodnikiem zainteresowanie wykazuje przede wszystkim Legia Warszawa.

Madenović odejdzie z Lechii

28-latek jest jednym z ważniejszych graczy Lechii Gdańsk w tym sezonie. Między innymi z tego powodu defensor może liczyć na kilka ofert z różnych klubów. W kwietniu pojawiały się doniesienia, że Panathinaikos dokonuje obserwacji tego zawodnika. Dodatkowo hiszpańskie media informowały o wstępnych zapytaniach z Realu Valladolid.

Mimo to wszystko wskazuje, że Mladenović zagra dla Legii. „Wojskowi” chcą jak najszybciej zabezpieczyć się przed odejściem Michała Karbownika. Oczywiście Polak nadal nie podpisał kontraktu z nowym klubem, ale to wydaje się dość prawdopodobne. Dodatkowo kontraktu nie przedłuży inny lewy defensor – Luis Rocha.

Potwierdzenie Stokowca

Odejście Filipa potwierdził już Piotr Stokowiec dla „WP Sportowe Fakty”.

– Jeśli chodzi o Mladenovicia, to świetny zawodnik, którego przyszłość nie jest związana z Lechią. W następnych dniach dowiemy się czy zostanie z nami na kolejny miesiąc

Wygląda więc na to, że transfer jest tylko kwestią czasu. Pytanie tylko do jakiej drużyny ostatecznie trafi.  W tym sezonie zawodnik Lechii rozegrał 30 spotkań i zanotował 7 asyst.

Komentarze

komentarzy