Motor Lublin – Olimpia Elbląg. Typy, kursy (11.03.2021)

Na początek 21. kolejki drugoligowych rozgrywek telewizja TVP Sport przyjedzie do Lublina. Na miejscowej Arenie Motor będzie podejmować Olimpię Elbląg. Faworytem będą gospodarze, których celem jest walka o baraże w tym sezonie.

Motor Lublin – Olimpia Elbląg zapowiedź (czwartek, 19:30)

Oba zespoły rozpoczęły rundę wiosenną od meczów, w których kibice nie mogli obejrzeć zbyt wiele goli. Motor do tej pory wygrywał i przegrywał w spotkaniach z jedną bramką. Najpierw w Grudziądzu drużyna Marka Saganowskiego poległa po golu Joela Embalo, a w ostatni weekend pokonali Znicza w Pruszkowie. Teraz na lublinian czeka pierwszy domowy mecz w 2021 roku i będą chcieli wejść w niego z przytupem. Zwłaszcza, że zagrają na dobrze przygotowanej murawie Areny Lublin.

Przyjeżdża Olimpia, która zgarnęła 4 punkty w dwóch pierwszych meczach. A przecież rywale przyjeżdżający do Elbląga należą do ligowej czołówki. KKS Kalisz ograli 1:0, a z Wigrami Suwałki bezbramkowo zremisowali. Krótko mówiąc jeszcze nie stracili gola. To ważne w perspektywie walki o utrzymanie, którą elblążanie mają stoczyć w tym sezonie.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Motor Lublin – Olimpia Elbląg kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Motor wygra, kurs: 1,75
  • Olimpia wygra, kurs: 4,20
  • Remis, kurs: 3,70

Motor Lublin – Olimpia Elbląg typy

Nie bawimy się w niskie kursy. Skoro faworytem jest Motor, a w meczach tych drużyn pada mało goli, to prawdopodobnie skończy się jakimś 1:0/2:0. Dlatego próbujemy zwycięstwo lubinian do zera.

Typ: Motor wygra i obie nie strzelą @ 2,98 Totolotek