Motor Lublin – Śląsk II Wrocław. Typy, kursy (03.04.2021)

W sobotnie popołudnie w Lublinie dojdzie do meczu przyjaźni. Motor Lublin zagra jednak nie z pierwszym zespołem, a rezerwami Śląska Wrocław. Nie zmienia to faktu, że dla obu ekip to ważne spotkanie w kontekście walki o strefę barażową. 

Motor Lublin – Śląsk II Wrocław zapowiedź (sobota, 15:15)

Gospodarze przystępują do tego meczu po dłuższej przerwie. Dwa ostatnie mecze lublinian zostały odwołane przez kilka zakażeń w zespole. Teraz Motor Lublin wraca, choć w niepełnym składzie. Przed drużyną Marka Saganowskiego trudny kwiecień, bo niemal cały miesiąc będą grali, co trzy dni. Pierwszy mecz u siebie ze Śląskiem i obowiązkiem będzie komplet punktów. Tym bardziej, że to będzie jeden z „łatwiejszych” rywali w kwietniu. Później przyjdzie się zmierzyć ze Skrą, KKS-em Kalisz, Wigrami czy Chojniczanką! Początek rundy nie najgorszy w wykonaniu lubelskiej drużyny, choć 7 punktów uzbieranych na dole tabeli nikogo na kolana nie rzuciło.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Śląsk II Wrocław dopiero w miniony weekend odniósł premierowe zwycięstwo w 2021 roku na boiskach ligowych. Drużyna Piotra Jawnego wcześniej albo zawodziła, albo miała trochę pecha. W poprzednią sobotę jednak Sebastian Bergier i spółka rozprawili się bez większego trudu z wysoko notowanymi Wigrami Suwałki 3:0. Teraz nadarza się okazja na awans do TOP6, czyli strefy barażowej. Wrocławianie potrzebują do tego wygranej w Lublinie oraz porażki KKS-u z Wigrami.

Motor Lublin – Śląsk II Wrocław kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Motor wygra, kurs: 1,71
  • Śląsk wygra, kurs: 4,13
  • Remis, kurs: 3,95

Motor Lublin – Śląsk II Wrocław typy

Oba zespoły blisko siebie w tabeli, a ten mecz jest okazją dla Motoru, by wyprzedzić wrocławian. Gospodarze są nieznacznym faworytem, ale coś czujemy, że najprawdopodobniejszy wynik to taki w okolicach 2:1.

Typ: Obie strzelą @ 1,81 Totolotek

Typ: Motor @ 1,71 Totolotek