Motor Lublin – Wigry Suwałki 🇵🇱 Typy, kursy (14.04.2021)

Jednym z najciekawszych spotkań 27. kolejki II ligi będzie starcie Motor Lublin – Wigry Suwałki. Mecz na Arenie Lublin będzie transmitowany przez TVP Sport, a oba zespoły chcą walczyć o awans do I ligi. Póki co zdecydowanie bliżej do osiągnięcia tego celu ma ekipa z północno-wschodniego krańca Polski.

Motor Lublin – Wigry Suwałki zapowiedź (środa, 18:00)

Dwa spotkania środowej kolejki już odwołane, dlatego też większa uwaga skupi się na spotkaniu transmitowanym w telewizji. Motor Lublin chciał wiosną zaatakować strefę barażową i spróbować powalczyć o awans do I ligi. To jednak łatwe nie będzie, tym bardziej że od czterech spotkań drużyna Marka Saganowskiego nie potrafi wygrać. Trzy remisy i porażka nie dają satysfakcji, podobnie jak sytuacja kadrowa. Brakuje najlepszego strzelca Daniela Świderskiego, a dopiero teraz wraca drugi pod tym względem Tomasz Swędrowski, środkowy pomocnik, który prowadzi grę.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Wigry wiosną zaliczyły kilka nieudanych spotkań. Zaledwie trzy zwycięstwa, jeden remis i cztery porażki to słaby bilans jak na zespół walczący o awans. Zresztą ekipa Dawida Szulczka tym startem raczej wyeliminowała się z walki o bezpośrednią promocje do I ligi. Dzisiaj ich strata do drugiego GKS-u Katowice to już 10 punktów, więc raczej celem powinno być pozostanie w TOP6. Zwłaszcza, że przewaga nad siódmym zespołem wynosi połowę tego dorobku i teoretycznie bliżej jest wypadnięcia ze strefy barażowej, niż awansu bezpośredniego. Wigrom przydałaby się seria kilku wygranych meczów i wejście w odpowiedni rytm, który mieli jesienią.

Fakty meczowe

  • Wigry Suwałki w ostatni weekend pauzowały, więc zespół mógł odpocząć
  • Wigry w 2021 roku wygrały tylko 3 mecze
  • Motor w ostatnich czterech meczach zdobył 3 punkty, ale nie wygrał ani jednego meczu

Motor Lublin – Wigry Suwałki kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Motor wygra, kurs: 3,10
  • Wigry wygrają, kurs: 2,20
  • Remis, kurs: 3,20

Motor Lublin – Wigry Suwałki typy

Wydaje się, że przed nami bardzo wyrównane spotkanie. Faworytem goście, ale Motor z trudnymi rywalami w ostatnich dwóch meczach pokazał, że potrafi przejąć inicjatywę. Tak było ze Skrą i KKS-em, więc i tutaj szykuje nam się spotkanie z wieloma zmianami obrazu gry. Zatem wychodzi… remis.

Typ: Remis @ 3,20 Totolotek