Na kelnerach też da się zarobić

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzisiejsze eliminacje do Ligi Europy są idealne do tego, by wyłapać najmocniejszych faworytów. To jest właśnie ten etap rozgrywek, gdzie między niektórymi drużynami powstaje ogromna przepaść pod względem umiejętności. 

Wybraliśmy 2 spotkania w których nie spodziewamy się trafienia z obu stron. Jak szukać takich spotkań? Po pierwsze faworyt musi grać u siebie. Po drugie, ekipa przeciwna mimo tego, że grała u siebie to i tak nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji lub nie strzeliła gola.

Lokomotiva Zagrzeb – UE Santa Coloma

Typ: Obie nie strzelą 1,56 Oddsring

Solidny chorwacki zespół zagra z zespołem z Andory, czyli z amatorami. Co prawda Santa Coloma na swoim obiekcie zdobyła bramkę, ale miało to miejsce w doliczonym czasie gry i traktujemy to jako „wypadek przy pracy”. Chorwaci zdominowali większość spotkania.

Lokomotiva w chorwackiej ekstraklasie zajęła 4. miejsce, co zagwarantowało jej udział w eliminacjach do Ligi Europy. Chorwacja jest jednak zdominowana poziomem przez Dinamo Zagrzeb, co sprawia, że różnice pomiędzy zespołami są dosyć spore. Do swojego lokalnego rywala stracili aż 33 punkty, ale nie zapominajmy, że dalej jest to profesjonalna drużyna, czego nie można powiedzieć o ekipie Santa Coloma.

staty2

 Soligorsk – Runavik

Typ: Obie nie strzelą 1,71 Oddsring

Soligorsk to drużyna z Białorusi, która ma doświadczenia na arenie międzynarodowej. Ich atutem jest to, że są w gazie ligowym. Zajmują miejsce tuż za wszystkim znanym BATE.

Runavik jest przedstawicielem futbolu z Wysp Owczych. Swoją przygodę z europejskimi pucharami zawsze kończyli na pierwszej rundzie eliminacji. Nigdy nie udało im się przejść żadnego rywala, a tylko w 3 z 9 spotkań rewanżowych udało im się zdobyć bramkę.

Ciekawostką jest, że w ekipie Runaviku występuje Polak, Michał Przybylski. Jest on synem Tomasza Przybylskiego, który przez wiele lat występował w klubach z Wysp Owczych, a teraz osiedlił się tam na stałe.

staty4

Proponujemy złożyć z tych typów dubla i puścić go za mocną stawkę. Niektórzy popularnie bukmacherzy wycofali nawet możliwość typowania BTS w tym spotkaniu. Oddsring wysuwa się na prowadzenie jeśli chodzi o wysokość kursu ako na tym kuponie. W łatwy sposób możemy chwycić ponad 2,5 krotność naszej stawki.

oddsring

signup-banner-pl

Odbierz do 200% ekstra od pierwszego depozytu! Załóż konto na Oddsring za pośrednictwem Zzapołowy!

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, a wpłacone środki pozostają do Twojej dyspozycji. Możesz wypłacać wygrane, dokonywać kolejnych wpłat i odebrać bonus później, bo punkty nie tracą ważności.

Komentarze

komentarzy