Nagelsmann o przyszłości Lewandowskiego: Chcemy go zatrzymać, ale nie zawsze jest to takie proste

 

Bayern Monachium ma za sobą efektowne zwycięstwo. „Bawarczycy” wygrali na własnym obiekcie 4:0, a dwukrotnie do siatki trafił Robert Lewandowski. Przyszłość polskiego napastnika stoi pod znakiem zapytania. O sytuacji reprezentanta Polski wypowiedział się trener Bayernu – Julian Nagelsmann. 

Tylko do końca przyszłego sezonu obowiązuje kontrakt Roberta Lewandowskiego. 33-latek z pewnością liczy na ostatnią, dużą umowę w swojej piłkarskiej karierze. Na ten moment przedstawiciele reprezentanta Polski nie prowadzą rozmów z zarządem Bayernu w sprawie przedłużenia pobytu Lewandowskiego w Monachium.

Nagelsmann o przyszłości Lewandowskiego

Na temat przyszłości Roberta Lewandowskiego wypowiedział się Julian Nagelsmann. Szkoleniowiec „Bawarczyków” podkreślił, że wszyscy chcą, by Polak został w klubie, ale nie zawsze jest to takie proste – Dużo rozmawiam z Robertem. Mamy bardzo dobrą relację. Chcemy go zatrzymać, ale nie zawsze jest to takie proste. Nie mam jednak poczucia, że nie chce z nami zostać. W końcu to wspólna decyzja. Na pewno będą rozmowy.

O kontrakcie Lewandowskiego wypowiedział się również Oliver Kahn – Myślę, że nie ma powodu, by opuszczał Bayern. Lewandowski, Neuer oraz Muller cały czas mają ważne kontrakty, które obowiązują również w przyszłym sezonie. Zawsze podkreślałem, że usiądziemy do rozmów i to jest nasz priorytet. 

Komentarze

komentarzy