Najdziwniejsza aukcja? Ktoś wystawił na sprzedaż PIT Dudu Bitona

Dudu Biton nie gra w Wiśle Kraków od ośmiu lat. Ostatnio w sieci pojawiła się jednak gratka dla jego fanów. W serwisie Allegro został wystawiony na sprzedaż jego… PIT.

Izraelski napastnik występował w Wiśle Kraków w sezonie 2011/2012. Wówczas przebywał w Polsce na wypożyczeniu z belgijskiej Charleroi. Dudu Biton może dobrze wspominać ten czas – wystąpił w 36 meczach, zdobywając 16 bramek. Trzy z nich zanotował w Lidze Europy przeciwko Twente, Fulham i Odense. Wówczas “Biała Gwiazda” wyszła z grupy.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Kibice Wisły Kraków mogą darzyć obecnego piłkarza Hapoelu Afula sentymentem. Jeden z “allegrowiczów” postanowił to wykorzystać i w serwisie umieścić na sprzedaż PIT piłkarza z czasów gry w barwach “Białej Gwiazdy”. To zresztą nie pierwszy raz, gdy taki “gadżet” pojawia się w sprzedażowej platformie. PIT Dudu Bitona był już bowiem dostępny sześć lat temu.

Poza tym, ten sam użytkownik wystawił również dwa inne przedmioty związane z Izraelczykiem. Poza zeznaniem podatkowym, można kupić również magnes na lodówkę z podobizną Bitona oraz zaproszenie na ślub Andraża Kirma.

Komentarze

komentarzy