Napoli – Atalanta. Transmisja LIVE, gdzie oglądać online?

Drugą parę półfinału Pucharu Włoch tworzą Napoli i Atalanta. Obie ekipy w ramach dwumeczu powalczą najpierw w środowy wieczór w Neapolu. Czy gospodarze wypracują sobie przewagę przed rewanżem?

Napoli – Atalanta transmisja LIVE

Bez większych problemów piłkarze Napoli wywalczyli sobie awans do 1/2 finału Pucharu Włoch. Ekipa Gennaro Gattuso rywalizowała bowiem na własnym obiekcie ze Spezią. Mecz zakończył się wynikiem 4:2, przy czym cztery gole gospodarze strzelili już w pierwszej połowie starcia, więc w drugiej części rywalizacji gracze Napoli mogli kontrolować sytuację.

Przed znacznie trudniejszym zadaniem stanęli gracze Atalanty, którzy z kolei rywalizowali na własnym obiekcie z Lazio. Mecz pełen emocji zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Najpierw zobaczyliśmy cztery gole w pierwszej połowie (po dwie na drużynę), a następnie czerwony kartonik w 54. minucie obejrzał Palomino. Gdy wydawało się zatem, że Lazio przy grze w przewadze przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, to gola na 3:2 strzelili piłkarze Atalanty. Wynik mógł być wyższy, lecz rzutu karnego nie wykorzystał w 67. minucie Zapata.

Ostatni raz gracze Napoli rywalizowali z Atalantą 17 października. Mecz zakończył się pewną wygraną ekipy z Neapolu 4:1.

Napoli – Atalanta. Gdzie oglądać?

Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć w TVP Sport, a także na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

Napoli – Atalanta na żywo

Mecz zostanie rozegrany na Stadio Diego Armando Maradona w Neapolu. Pierwszy gwizdek sędziego już o 20:45.