🇮🇹 Napoli – Legia 🇵🇱 Typy, kursy (21.10.2021)

W trzecim meczu tegorocznej kampanii w fazie grupowej Ligi Europy Legię czeka wyjazd do Neaplu. Wojskowi nadspodziewanie dobrze rozpoczęli tę edycję rozgrywek i po dwóch spotkaniach mają na koncie komplet punktów. Czy taki stan rzeczy może utrzymać się również po meczu z Napoli? Pomimo, że bukmacherzy nie stawiają Legii w roli faworyta to nam wydaje się to jak najbardziej możliwe. 

Napoli – Legia zapowiedź (czwartek, 21:00)

Napoli doskonale radzi sobie w Serie A, gdzie po ośmiu kolejkach przewodzą całej stawce z kompletem punktów. W obliczu słabości Juventusu w umysłach wielu kibiców na pewno majaczy się już wizja potencjalnego Scudetto. Trudno oczekiwać, by podobne wizje obce były piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu Napoli. Rozgrywki Ligi Europy były i nadal pozostają dla włoskich klubów sprawą drugorzędną i raczej nie spodziewamy się, że w czwartek podopieczni Luciano Spalletiego rzucą się na rywali w pełni zmobilizowani. Pytanie tylko czy legioniści zdołają to wykorzystać.

Zarejestruj się w Noblebet

Legia bowiem boryka się z własnymi problemami. Oczywiście wyniki osiągane w Lidze Europy cieszą, ale chyba powoli przestają wystarczać, by przykryć kłopoty Wojskowych w PKO BP Ekstraklasie. Coraz częściej przewija się również temat zwolnienia z funkcji trenera Czesława Michniewicza. Chyba wszyscy zdołaliśmy jednak zauważyć, że Legia w ekstraklasie i Legia w Lidze Europy to dwie kompletnie różne drużyny. Punktami przywiezionymi z Neapolu Czesław Michniewicz może kupić sobie jeszcze trochę czasu, jeśli jednak w czwartek mit Legii, którą stać, by stawić czoła silnym europejskim klubom runie to szkoleniowiec Wojskowych straci główną linię obrony.

Napoli – Legia kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana Napoli, kurs: 1.15
  • remis, kurs: 9.0
  • wygrana Legii, kurs: 21.0

Napoli – Legia fakty meczowe

  •  Napoli wygrało we wszystkich ligowych spotkaniach w tym sezonie
  • W obu dotychczasowych meczach Ligi Europy Napoli traciło przynajmniej dwie bramki
  • Legia strzeliła przynajmniej jednego gola w sześciu z siedmiu ostatnich spotkań

Napoli – Legia nasze typy

Na papierze murowanym faworytem tego starcia jest oczywiście drużyna Napoli. Dotychczasowe spotkania Ligi Europy pokazały jednak, że przewidywanie często niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Wydaje się możliwe, że Legię stać na to, by powalczyć w tym meczu o choćby jeden punkt.

Napoli – Legia | Typ: remis lub Legia 6.75 @ Noblebet

Napoli – Legia | Typ: obie drużyny strzelą gola 2.27 @ Noblebet