Napoli nie zejdzie z ceny. Włoski klub oczekuje ogromnych pieniędzy za Koulibaly’ego!

Kalidou Koulibaly
Kalidou Koulibaly

Kalidou Koulibaly to jeden z najbardziej pożądanych defensorów ostatnich lat. Senegalczyk cały czas występuje jednak w Napoli. Spory wpływ na taki rozwój sytuacji mają żądania włoskiej ekipy w sprawie kwoty transferu obrońcy. Według ostatnich doniesień mediów, zespół z Neapolu nie zamierza zredukować wymagań. Tym samym, przeprowadzka piłkarza w letnim oknie wydaje się mało prawdopodobna.

Przenosiny zawodnika wydawały się całkiem możliwe w 2018 roku. Koulibaly rozegrał świetny sezon dla Napoli, przyczyniając się do drugiej lokaty drużyny na koniec rozgrywek i walki o mistrzostwo praktycznie do ostatniej kolejki.

W przerwanej kampanii, Kalidou nie spisywał się już tak dobrze, jak dwa lata temu. Mimo to, 28-latek cały czas wzbudza spore zainteresowanie zespołów z Premier League. W kontekście Senegalczyka wymienia się takie drużyny, jak Liverpool, Manchester United czy Chelsea.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Według ostatnich doniesień „La Gazzetta dello Sport”, wyścig o defensora wygrywa ekipa „The Reds”. Problem w tym, że Napoli cały czas oczekuje ogromny pieniędzy za swojego czołowego gracza. Mowa o kwocie wynoszącej minimum 100 milionów euro. Przy obecnym kryzysie, nawet największe kluby na świecie mogą mieć kłopot, by spełnić wymagania włoskiego zespołu. W związku z tym, transfer Koulibaly’ego na takich warunkach wydaje się mało prawdopodobny.