Napoli – Udinese 🇮🇹 Typy, kursy (19.03.2022)

Napoli hitman Osimhen otrzymał nową maskę - Football Italia

Mecz Napoli – Udinese na papierze nie zapowiada się na najbardziej ciekawy, ale z perspektywy walki o tytuł będzie to na pewno bardzo ważne starcie. Goście nie mają nic do stracenia i na pewno będą chcieli postraszyć mocniejszego rywala, który potrzebuje trzech punktów żeby wywierać presję na liderów ligi czyli AC Milan. Szykuje się bardzo interesujące starcie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Napoli – Udinese zapowiedź (sobota, 15:00)

Gospodarze tego meczu wciąż są uwikłani w walkę o mistrzostwo Włoch i choć na pewno o to pierwsze miejsce w lidze nie będzie łatwo to zawodnicy Napoli mają nadzieję na taki rezultat. Do tego potrzeba jednak serii zwycięstw, która póki co nie nadeszła. Mimo wszystko gospodarze mają jeszcze o co walczyć i można spodziewać się, że dadzą z siebie wszystko w tej ostatniej części sezonu.

Goście za to mają aż osiem punktów przewagi nad strefą spadkową i jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa to gracze Udinese nie powinni mieć problemów z utrzymaniem się w elicie. Mimo wszystko zawodnicy tej ekipy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w tej ostatniej części sezonu i można spodziewać się walki ze strony Udinese również w tym sobotnim spotkaniu przeciwko Napoli.

Zarejestruj się w Noblebet

Napoli – Udinese nasze typy

Gospodarze walczą o mistrzostwo i jeśli chcą je zdobyć to nie mogą mieć większych problemów w spotkaniach z ekipami z dołu tabeli. Napoli raczej bez większych problemów poradzi sobie w sobotę z Udinese.

Napoli – Udinese | Typ: handicap: Napoli -1 @2.35 Noblebet
Napoli – Udinese | Typ: powyżej 2.5 goli @1.80 Noblebet

Napoli – Udinese kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Napoli. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.47. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Napoli – Udinese, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 4.65. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 7.25.

Napoli – Udinese fakty meczowe

  • Gospodarze nie zachowali czystego konta od 7 meczów.
  • Na ostatnich 7 spotkań Napoli w aż 6 obie drużyny strzelały gola.
  • Goście nie przegrali od 4 meczów.

Komentarze

komentarzy